Bolji debi nije mogao da zamisli! Pavkov pogodio za preokret Čuke (VIDEO)

Srpski fudbaler Milan Pavkov debitovao je za Čukarički na način da je postigao gol za pobedu svog tima protiv Napretka. Utakmica je završena rezultatom 2:1 u korist „brđana“. Pavkov je dobio priliku da zaigra u 81. minutu, a osam minuta kasnije je glavom poslao loptu u mrežu za preokret i pobedu svog tima. Ovo je bio prvi gol za Pavkova od dolaska u ekipu sa Banovog brda. Prethodno, Nebojša Bastajić je doveo u vođstvo Napredak, ali je Čukarički izjednačio na početku drugog poluvremena preko Igora Miladinovića. U nastavku meča obe ekipe su pokušavale da postignu gol, ali su se mučile u napadu sve do završnice meča. Čukarički je stigao do 11. pobede u domaćem prvenstvu i trenutno se nalazi na četvrtom mestu na tabeli sa 38 bodova.

U prvom meču 23. kola Superlige Srbije, Radnički iz Kragujevca je pobedio IMT rezultatom 1:0, golom Matije Gluščevića u 15. minutu. Ovo su bili rezultati prvih mečeva ovog kola, a fudbaleri Al Hilala su u 22. kolu Premijer lige u Saudijskoj Arabiji pobedili Al Itihad sa 3:1. Ovo su samo neki od rezultata najnovijih fudbalskih mečeva u regionu.