Pljušte psovke, razjaren je kao bik! Na toga to Vlahović besni, kome ovo dobacuje?! (VIDEO)

Juventus je kiksnuo protiv Empolija na svom terenu odigravši 1:1 sa pretposlednjom ekipom kalča, ali Dušan Vlahović je nastavio golgetersku seriju. Srpski napadač je pogodio i to u 51. minutu meča posle kornera. Ipak nije to bilo dovoljno da „stara dama“ dođe do pobede pošto je pogotkom u 70. minutu mladi Tomaso Baldanci doneo izjednačenje 1:1.

Juve je imao težak posao naročito posle isključenja Milika u 18. minutu. Ipak, i posle toga srpski napadač doveo je svoj tim u vođstvo, ali to, ipak, nije bilo dovoljno za pobedu.

Na kraju meča, po odlasku fudbalera u svlačionicu Dušan Vlahović je besneo. Kamera je u krupnom kadru uhvatila srpskog napadača koji je, vidi se bio vidno ljut. Dobacivao je ka centru terena, psovao… nejasno je samo kome da li sudiji ili nekom drugom. Procenite sami.