Posle poraza u finalu Kupa Radivoja Koraća, navijači Partizana još jednom RAZOČARANI!

Rukometni večiti derbi između Crvene zvezde i Partizana odigran je u okviru 16. kola Superlige Srbije, a završen je nerešenim rezultatom 31:31. Ovaj remi predstavlja veliki udarac za navijače Partizana, s obzirom na to da crno-beli ove sezone imaju bolje rezultate od najvećeg rivala.

U prvom delu igre, Zvezda je dominirala, uspevajući da stekne prednost od četiri gola u nekoliko navrata. Međutim, crno-beli su odličnom defanzivnom igrom uspeli da preokrenu rezultat u svoju korist i vode sa 16:15 na poluvremenu.

Drugo poluvreme je donelo oscilacije u igri oba tima, sa rezultatom koji se uglavnom kretao sa jednim ili dva gola prednosti na obe strane. Uzbudljiva završnica meča kulminirala je golom Zvezde iz sedmerca, što je dovelo do konačnog rezultata od 31:31.

Naredno kolo će doneti nove izazove za obe ekipe. Partizan će se suočiti sa kragujevačkim Radničkim, dok će Zvezda putovati u goste Ubu. Partizan se posle ovog kola nalazi na četvrtom mestu sa deset pobeda, četiri poraza i dva remija. Na drugoj strani, crveno-beli su pozicionirani na šestom mestu sa sedam pobeda, osam poraza i jednim remijem (upravo ovim u derbiju), te će morati žestoko da se bore ukoliko žele da izbore mesto u plej-ofu.

Večiti derbi između Crvene zvezde i Partizana je bio veoma uzbudljiv i završen je nerešenim rezultatom. S obzirom da su crno-beli ove sezone ostvarili bolje rezultate od najvećeg rivala, remi predstavlja veliki udarac za njihove navijače. U prvom delu igre, Zvezda je uspela da stekne prednost od četiri gola, ali su crno-beli odličnom defanzivnom igrom uspeli da preokrenu rezultat u svoju korist. Drugo poluvreme je donelo oscilacije u igri oba tima, sa rezultatom koji se uglavnom kretao sa jednim ili dva gola prednosti na obe strane. Uzbudljiva završnica meča kulminirala je golom Zvezde iz sedmerca, što je dovelo do konačnog rezultata od 31:31. Naredno kolo će doneti nove izazove za obe ekipe. Partizan će se suočiti sa kragujevačkim Radničkim, dok će Zvezda putovati u goste Ubu. Partizan se posle ovog kola nalazi na četvrtom mestu sa deset pobeda, četiri poraza i dva remija. Na drugoj strani, crveno-beli su pozicionirani na šestom mestu sa sedam pobeda, osam poraza i jednim remijem (upravo ovim u derbiju), te će morati žestoko da se bore ukoliko žele da izbore mesto u plej-ofu.