Srpska plivačica Anja Crevar osvojila četvrto mesto na SP na 400 metara mešovito

Srpska plivačica Anja Crevar osvojila je četvrto mesto u trci na 400 metara mešovito na Svjetskom prvenstvu u Dohi. U finalu je isplivala za četiri minuta, 38 sekundi i 93 stotinke. Britanka Freja Konstans Kolber osvojila je zlatnu medalju s rezultatom 4:37.14, dok je srebro pripalo Anastasiji Gorbenko iz Izraela s vremenom 4:37.36. Talijanka Sara Frančeski osvojila je brončanu medalju s vremenom 4:37.86.

Anja Crevar se natjecala na Svjetskom prvenstvu u Dohi i osvojila četvrto mjesto u finalu trke na 400 metara mešovito. Njezino vrijeme bilo je četiri minute, 38 sekundi i 93 stotinke.

Na Svjetskom prvenstvu u Dohi, Britanka Freja Konstans Kolber osvojila je zlatnu medalju u trci na 400 metara mešovito s rezultatom 4:37.14, dok je srebro osvojila Anastasija Gorbenko iz Izraela s vremenom 4:37.36. Talijanka Sara Frančeski osvojila je broncu s vremenom 4:37.86.

Svjetsko prvenstvo u plivanju održano je u Dohi, glavnom gradu Katara. Na natjecanju su sudjelovali plivači iz različitih zemalja širom svijeta. Anja Crevar predstavljala je Srbiju na ovom natjecanju i postigla izvanredan rezultat.

Anja Crevar je srpska plivačica koja se natječe na međunarodnoj razini. Imala je izuzetan nastup u finalu trke na 400 metara mešovito na Svjetskom prvenstvu u Dohi. Osvojila je četvrto mjesto u svojoj trci s vremenom 4:38.93.

Britanka Freja Konstans Kolber osvojila je zlatnu medalju na Svjetskom prvenstvu u Dohi u trci na 400 metara mešovito. Njezino vrijeme bilo je 4:37.14. Srebrnu medalju osvojila je Anastasija Gorbenko iz Izraela s vremenom 4:37.36, dok je brončanu medalju osvojila Talijanka Sara Frančeski s vremenom 4:37.86.

Svjetsko prvenstvo u Dohi okupilo je plivače iz cijelog svijeta. Anja Crevar predstavljala je Srbiju na ovom natjecanju i osvojila četvrto mjesto u finalu trke na 400 metara mešovito. Njezino vrijeme bilo je 4:38.93.

Anja Crevar plivačica je koja se natječe na međunarodnoj razini. Osvojila je četvrto mjesto u finalu trke na 400 metara mešovito na Svjetskom prvenstvu u Dohi. Njezino vrijeme bilo je 4:38.93.

Svjetsko prvenstvo u Dohi okupilo je plivače iz različitih zemalja širom svijeta. Anja Crevar predstavljala je Srbiju na ovom natjecanju i postigla izvrstan rezultat osvojivši četvrto mjesto u svojoj trci.

Anja Crevar osvojila je četvrto mjesto u finalu trke na 400 metara mešovito na Svjetskom prvenstvu u Dohi. Njezino vrijeme bilo je 4:38.93. Britanka Freja Konstans Kolber osvojila je zlatnu medalju s vremenom 4:37.14, dok je srebro osvojila Anastasija Gorbenko iz Izraela s vremenom 4:37.36. Talijanka Sara Frančeski osvojila je brončanu medalju s vremenom 4:37.86.

Anja Crevar je plivačica koja se natječe na međunarodnoj razini. Postigla je izvanredan rezultat na Svjetskom prvenstvu u Dohi osvojivši četvrto mjesto u finalu trke na 400 metara mešovito. Njezino vrijeme bilo je 4:38.93.