Uživo Gruzija – Srbija, lajv prenos

Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo su u tijeku, a košarkaši Srbije gostuju u Finskoj u drugom kolu kvalifikacija. Nakon prvog kola, jasno je da pobjedom Orlovi će otvoriti vrata za plasman na Eurobasket. Utakmica je počela, a naši košarkaši su prikazali dobru igru. U prvom poluvremenu su imali prednost, ali domaći tim se nije predavao. Srbija je vodila većim dijelom utakmice, ali Gruzija se držala u igri. Na kraju, Srbija je slavila rezultatom 81-74.

U prvom kvartalu, Srbija je imala dobar početak utakmice. Poveo je Filip Petrušev sa trojkom, ali Gruzija je uzvratila. U drugoj četvrtini, prednost je bila dvocifrena, ali domaći tim nije odustajao. Srbija je ipak uspjela zadržati prednost i na poluvremenu je vodila 38-31. U drugom poluvremenu, Gruzija se borila, ali Srbija je uspjela zadržati vodstvo. Na kraju, Orlovi su pobijedili rezultatom 81-74 i ostvarili važnu pobjedu u kvalifikacijama.

Trener Svetislav Pešić je pohvalio svoje igrače na borbenosti i upornosti tijekom cijele utakmice. Istaknuo je važnost ove pobjede i istaknuo da će ekipa nastaviti sa dobrim igrama u kvalifikacijama. Srbija sada ima dvije pobjede u kvalifikacijama za Eurobasket i sjajan početak u ovoj fazi natjecanja.

Sljedeća utakmica Srbije u kvalifikacijama bit će protiv Švedske, a ekipa se već priprema za taj susret. Cilj je osigurati što bolji plasman na Eurobasket i pokazati svoju kvalitetu na europskoj sceni. Navijači su ponosni na svoje košarkaše i vjeruju u njihov uspjeh u narednim utakmicama.

U zaključku, košarkaši Srbije su ostvarili važnu pobjedu u kvalifikacijama za Eurobasket protiv Gruzije. Ekipa je pokazala dobru igru i borbenost tijekom cijele utakmice. Sada se okreću novim izazovima i cilju osigurati plasman na Eurobasket. Navijači vjeruju u svoje igrače i ponosni su na njihovu predstavu. Srbija će nastaviti sa dobrim igrama i pobijediti u svakoj utakmici.