0 na poluvremenu, pa pobedio golom u 99. minutu (VIDEO)

Fudbaleri Reala Madrida napravili su neverovatan preokret i pobedili ekipu Almerije rezultatom 3:2 u 21. kolu španske Primere.

Već u prvom minutu utakmice, Lardži Ramazani doveo je Almeriju u vođstvo, dok je Edgar Gonzalez u 43. minutu udvostručio njihovu prednost. Real Madrid je uspeo da se vrati u igru kada je Džud Belingem iskoristio penal u 57. minutu. Ipak, prednost Almerije ponovo je povećana kada je Serhio Aribas postigao gol, ali je on poništen nakon korišćenja VAR tehnologije.

Vinisijus Žunior poravnao je rezultat na 2:2 pet minuta kasnije, ali je Belingemov gol u 77. minutu poništen zbog ofsajda. Konačno, Real Madrid je stigao do pobede u devetom minutu sudijske nadoknade, kada je Danijel Karvahal postigao pobedonosni gol.

Marko Milovanović, nekadašnji napadač Partizana, našao se u startnoj postavi Almerije i proveo 70 minuta na terenu pre nego što ga je zamenio Luis Suarez.

Nakon ove utakmice, Real Madrid se popeo na prvo mesto tabele sa dva boda više od drugoplasirane Đirone, dok je Almerija i dalje na poslednjem mestu tabele, kao jedina ekipa koja nije ostvarila nijednu pobedu u sezoni.

Ljubitelji fudbala su bili svedoci neverovatne utakmice u kojoj je Real Madrid uspeo da preokrene rezultat i ostvari važnu pobedu. Ova pobeda ih je dovela na prvo mesto tabele španske Primere, dok se Almerija i dalje bori za bodove i prvo mesto. Utakmica je bila zanimljiva i puna preokreta, a prisutni su mogli da uživaju u fudbalskom spektaklu.

Može se reći da je ova utakmica bila uzbudljiva, napeta, puna preokreta i neočekivanih situacija na terenu, a Real Madrid je na kraju ipak uspeo da ostvari pobedu i osvoji tri važna boda. Svi ljubitelji fudbala sa nestrpljenjem očekuju naredne utakmice ove dve ekipe, kako bi videli kakav će biti njihov dalji put u takmičenju.

Ova pobeda donosi Real Madridu još veću prednost na tabeli, dok Almerija i dalje traži svoju prvu pobedu u sezoni. Navijači su bili svedoci odlične utakmice, punu uzbuđenja i preokreta, a pobedu su na kraju odneli fudbaleri Real Madrida. Ova pobeda će sigurno podići moral ekipe i dati im dodatnu snagu za predstojeće utakmice.

Real Madrid i Almerija su pružili odličnu utakmicu, a ljubitelji fudbala su bili svedoci preokreta i uzbuđenja na terenu. Ova pobeda znači mnogo za Real Madrid, dok Almerija i dalje traži svoju prvu pobedu u sezoni. Utakmica je bila puna uzbuđenja i neizvesnosti, a Real Madrid je na kraju uspeo da savlada ekipu Almerije i ostvari važnu pobedu.

Real Madrid je uspeo da preokrene rezultat i ostvari važnu pobedu, koja ih sada stavlja na prvo mesto tabele španske Primere. Ova pobeda donosi im nove bodove i pojačava njihove šanse za osvajanje titule. S druge strane, Almerija i dalje traži svoju prvu pobedu u sezoni, ali će sigurno pružiti jak otpor u narednim utakmicama. Ova utakmica je sigurno obeležila sezonu i pružila ljubiteljima fudbala nezaboravne trenutke.