BRAVO, OLGA! Danilovićeva se vratila iz mrtvih i srušila Amerikanku!

Srpska teniserka Olga Danilović ostvarila je značajan uspjeh na ITF turniru u Madridu pobjedom nad Amerikankom Louisa Chirico rezultatom 2-1. Nakon što je Chirico povela s 1-0 u setovima, Danilovićeva se uspješno vratila u meč osvojivši sljedeća dva seta. Unatoč tome što je Amerikanka imala sedam prilika za oduzimanje servisa, srpska teniserka uspjela je savladati svaku od njih i na kraju slaviti.

Jedan od ključnih trenutaka meča bio je povratak Danilovićeve nakon gubitka prvog seta. Iako je Amerikanka imala prednost, srpska teniserka nije dozvolila da je to obeshrabri, već je pokazala neustrašivu borbu i odlučnost da se vrati u meč i ostvari pobjedu. Danilovićeva je trenutno 112. na svijetu, dok je Amerikanka na 110. mjestu iza nje. Meč je trajao pet minuta kraće od tri sata provedenih na terenu.

U sljedećem kolu, Olga Danilović će igrati protiv Španjolke Leire Romero Gormaz, koja se trenutno nalazi na 262. mjestu WTA liste. Bit će zanimljivo vidjeti kako će srpska teniserka izaći na kraj s ovom izazovnom protivnicom i hoće li uspjeti nastaviti svoj uspješan niz na turniru u Madridu.