Brazilac DVOSTRUKI strelac u pobedi nad Bilbaom!

Fudbaleri Real Madrida pobedili su Atletik Bilbao sa 2:0 u utakmici 30. kola Primere. Rodrigo je bio heroj utakmice sa dva gola, prvo postignutim u osmom minutu na asistenciju Brahima Dijaza, a drugi u 73. minutu na asistenciju Džuda Belingema. Ovo je bila važna pobeda za Real Madrid koji se trenutno nalazi na prvom mestu tabele Primere sa 75 bodova, osam bodova više od Barselone na drugom mestu. Real Madrid je nastavio niz od 13 utakmica bez poraza u svim takmičenjima. U sledećem kolu, Real Madrid će gostovati Majorki, dok će Atletik Bilbao dočekati Viljareal. Navijači se nadaju novim uspesima svojih timova u završnici sezone. Ova pobeda potvrdila je dominaciju Real Madrida u Primeri i pozicionirala ih kao jedan od najjačih timova u španskom fudbalu.