Cicipas posle velike borbe prošao u finale!

Dušan Lajović odigrao je odličan meč u polufinalu Mastersa u Barseloni protiv Stefanosa Cicipasa. Iako je naš teniser servirao sjajno, sa visokim procentom ubačenih prvih servisa i bez izgubljene brejk lopte, na kraju je ipak poražen rezultatom 2:1 (7:5, 4:6, 6:2).

Lajović je uspeo da povede u meču zahvaljujući brejku na samom kraju prvog seta. U drugom setu imao je priliku da se odvoji od protivnika, ali nije uspeo da iskoristi brejk loptu. Cicipas je sve bolje igrao kako je meč odmicao, dok je Lajović pokazivao sve manje energije.

Unatoč porazu, polufinale Mastersa u Barseloni predstavlja veliki uspjeh za Dušana Lajovića. Nadamo se da će nastaviti s dobrim igrama i ostvariti još veći uspjeh u budućnosti.