Crno-beli ostali bez pobede na generalci u poslednjim trenucima

Stefan Milosavljević аватар

Fudbaleri Partizana odigrali su posljednju pripremnu utakmicu u Rusiji protiv Lokomotive iz Moskve rezultatom 1:1. Mateus Saldanja je postigao gol za crno-bele u 30. minuti, ali je Bojan Kovačević postigao autogol u 93. minuti i tako donio ruskom timu bod. Trener Aleksandar Stanojević sada ima jasnu sliku o svim svojim igračima i spreman je za početak sezone. Partizan će 20. jula igrati protiv Napretka, a tri dana kasnije gostovati Dinamu iz Kijeva u kvalifikacijama za Ligu šampiona. Na pripremama u Rusiji, Stanojević je imao na raspolaganju golmane Jovanovića, Stevanovića i Krunića, te igrače u odbrani Antića, Živkovića, Markovića, de Medinu, Mujakića, Kovačevića, Simića i Filipovića. U veznom redu su bili Šćekić, Arijaga, Stjepanović, Ovusu, Goh, Janković, Trifunović, Zubairu, Natho, Zahid, Severina i Kalulu, dok su u napadu bili Nikolić, Saldanja, Jovanović i Baždar.