Crvena zvezda Panatinaikos uživo prenos

U 30. kolu Evrolige, košarkaši Crvene zvezde poraženi su na svom terenu od Panatinaikosa rezultatom 76:89. Utakmica je bila obilježena lošim suđenjem i brojnim greškama arbitara, ali to nije utjecalo na zasluženu pobjedu grčke momčadi.

Početak utakmice obećavao je dobar rezultat za Crvenu zvezdu, ali brzi šutevi za tri poena gostiju donijeli su im prednost od devet poena već na kraju prve četvrtine. Panatinaikos je nastavio dominirati u drugoj četvrtini, odlazeći na odmor s prednošću od deset razlike.

Na kraju treće četvrtine, grčka momčad je imala prednost od 14 poena, što je otežalo Crvenoj zvezdi šanse za preokret. Iako su crveno-beli pokušavali smanjiti zaostatak, Panatinaikos je uvijek imao odgovor na njihove pokušaje.

Najbolji strijelci za Crvenu zvezdu bili su Davidovac s 19 poena, Bolomboj s 11 poena i Nedović također s 19 poena. Na strani Panatinaikosa, istaknuli su se Grant, Slukas i Lesor sa značajnim doprinosima.

Ova utakmica označila je gotovo izgubljene šanse Crvene zvezde za plasman u doigravanje, ali još uvijek ima matematičke šanse za to. Trener Janis Sferopulos istaknuo je kako je ekipa dobro igrala, ali se suočila s izazovima u sudačkim odlukama i igri protiv jakog protivnika.

U ostalim utakmicama 30. kola Evrolige, Efes je pobijedio Olimpijakos, Žalgiris je svladao Virtus, Real Madrid je slavio protiv Albe, Makabi je pobjedio Asvel, dok je Partizan porazio Baskoniju. Sutrašnje utakmice uključuju susrete Fenerbahče – Barcelona, Monako – Armani, Valencia – Bayern.

Unatoč porazu, navijači Crvene zvezde nadaju se boljim rezultatima u budućim utakmicama te podržavaju svoju momčad u borbi za opstanak u Euroligi. S obzirom na kvalitetu i talent u ekipi, postoji uvjerenje da će Crvena zvezda pružiti još bolje igre u preostalim utakmicama sezone.