CRVENA ZVEZDA: Šou Luke Mitrovića na startu! EGAL u Kneževini!

Monako – Crvena zvezda 17:17

U 1. četvrtini, košarkaši Crvene zvezde su gostovali Monaku u 28. kolu Evrolige. Monako je bio favorit iako je Crvena zvezda imala osetan broj izostanaka, uključujući igrače poput Teodosića i Topića. Crveno-beli su prethodno poraženi od Bajerna, dok je Monako iznenadio pobedom nad Barselonom.

Majk Džejms, prva zvezda Monaka, imao je priliku da postane najbolji strelac u istoriji Evrolige, nedostajalo mu je samo 12 poena. Upravo je to bio jedan od ključnih momenata večerašnje utakmice. Treneri timova, Janis Sferopulos i Saša Obradović, su komentarisali da će se boriti za pobedu i da su svesni važnosti meča.

Utakmica je bila uzbudljiva, sa napetim trenucima i izjednačenim rezultatom. Rekord po broju poena u Evroligi trenutno drži Vasilis Spanulis, a Džejms je bio blizu da ga obori.

Na kraju, meč se završio sa neriješenim rezultatom 17:17, što je bio rezultat nakon prve četvrtine. Iako je Monako bio favorit, Crvena zvezda je pokazala borbenost i odlučnost da se izbori za dobar rezultat.

Sledeći korak za obe ekipe je da se pripreme za naredne utakmice i nastave borbu za bolje pozicije u Evroligi. Večerašnji meč je bio samo početak, a očekuje se da će obe ekipe pružiti još bolje partije u narednim susretima.