CSKA bolji od Partizana na Bratskom kupu

Fudbaleri Partizana su poraženi od bratskog kluba CSKA u prijateljskom meču u Moskvi sa 3:0. Duel je odigran u sklopu Bratskog kupa, a poraz je dodatno zabrinuo crno-bele zbog povrede defanzivca Marka Živkovića. Golove za Armejce su postigli Musaev, Kelven i Bambi Tošić.

Partizan je loše startovao u meču, sa trenerom Stanojevićem koji je promenio sastav. Nakon samo dva minuta igre, Živković je morao napustiti teren zbog povrede, a Partizan je primio gol iz narednog napada. Nemanja Stevanović nije uspeo da zaustavi protivnički napad, a crno-beli su nekoliko minuta kasnije imali svoju šansu.

Moskovljani su nastavili da napadaju, ali je Stevanović bio siguran na golu. Partizan je bio bolji u napadu, ali nije uspeo da postigne gol. Antić je pogodio stativu, dok je Šćekić prebacio gol.

U drugom poluvremenu, Kelven je savladao Krunića i CSKA je poveo. Partizan nije uspeo da se oporavi, dok je CSKA nastavio da napada. Tošić je postigao treći gol za konačnih 3:0.

Partizan ima još jedan meč sa Lokomotivom u Moskvi.