DA LI JE OVO KARTA ZA POVRATAK NA MARAKANU?! Savršen het-trik za nastavak serije trijumfa! (VIDEO)

Stefan Milosavljević аватар

Svi mečevi trećeg kola plej-ofa Prve lige Srbije odigrani su 1. maja, a na Karaburmi OFK Beograd je ugostio Inđiju. Domaćin je već obezbedio povratak u Superligu Srbije, dok se gosti bore za drugo mesto koje takođe vodi u viši rang takmičenja.

Odigran je odličan meč pred oko 300 gledalaca na „Omladinskom stadionu“. OFK Beograd je slavio rezultatom 3:0, a golove su postigli Jovan Mituljikić, koji je zabeležio het-trik. Domaći tim je odigrao sjajno i već je obezbedio povratak u Superligu, pa sada bez pritiska igra preostale mečeve sezone. Sa druge strane, Inđija se nalazi u grupi od četiri tima koji se bore za drugo mesto koje direktno vodi u viši rang takmičenja.

OFK je poveo već u 17. minutu golom Mituljikića, a pred odlazak na odmor, isti igrač je postigao još jedan gol i doneo svom timu prednost od 2:0. U drugom poluvremenu, Mituljikić je kompletirao het-trik i postavio konačan rezultat – 3:0 za OFK Beograd.

Sa izmenama na obe strane, tempo igre je opao u nastavku meča, ali gosti nisu uspeli da ozbiljnije ugroze trijumf OFK-a. Domaći tim odigrao je sjajno i zasluženo došao do pobede protiv Inđije.

U sledećem kolu, koje se igra 8. maja, OFK Beograd gostuje Mačvi u Šapcu, dok Inđija dočekuje ekipu Smedereva 1924.

OFK Beograd – Inđija 3:0 (2:0)
OFK Beograd: Popović, Plavšić, Georgijević, Knežević, Marković, Vujadinović, Mićić, Đermanović, NIkolić, Stanković, J. Mituljikić
Inđija: Tasić, Kukolj, Mitrović, Popović, Vrbić, M. Janjić, V. Janjić, Desančić, Mijailović, Mihajlović, Radosavljević

Ovaj meč je bio veoma važan za obe ekipe, ali je OFK Beograd izašao kao pobednik i nastavio uspešan niz. Sjajna partija mladog Mituljikića zaslužuje pohvale, a sa svojim timom će sigurno dati sve od sebe da zadrže dobru formu u nastavku sezone.