„DA NAM NIJE GOLMANA…“ Albert Nađ, iskreno, o situaciji u kojoj je ekipa FK Partizan

Tri kola pre kraja Superlige Srbije u fudbalu Partizan je u plej-ofu pobedio Mladost iz Lučana rezultatom 3:0, ali trener crno-belih, Alberto Nađ, nije bio sasvim zadovoljan ovim rezultatom. Nađ je izjavio da je ekipa imala dominaciju u prvom poluvremenu, ali da je protok lopte bio spor. Istakao je da se Mladost dobro branila, što je usporilo igru Partizana. Također je pohvalio golmana Aleksandra Jovanovića, ističući da je on mnogo doprineo timu tokom celog prvenstva. Nađ je naglasio da ekipa mora da igra brže i da ugrožava protivnika više kako bi postigli bolje rezultate. Partizan se trenutno nalazi na drugom mestu tabele Superlige, sa +2 bodova u odnosu na trećeplasirani TSC.

Alberto Nađ nije bio oduševljen pobedom protiv Mladosti iz Lučana u poslednjem meču Superlige Srbije. Iako je Partizan slavio rezultatom 3:0, Nađ je istakao da je protok lopte bio spor, posebno u prvom poluvremenu. On je naglasio da je Mladost dobro branila, što je otežalo igru crno-belima. Nađ je pohvalio golmana Jovanovića, ističući njegovu sjajnu partiju. Takođe, trener je istakao da ekipa mora da igra brže i da ugrožava protivnika više kako bi ostvarili bolje rezultate. Partizan se trenutno nalazi na drugom mestu tabele Superlige, sa +2 bodova u odnosu na trećeplasirani TSC.

Partizan je pobedio Mladost iz Lučana u poslednjem meču Superlige Srbije sa 3:0, ali trener crno-belih, Alberto Nađ, nije bio potpuno zadovoljan igrom svoje ekipe. Nađ je istakao da je protok lopte bio spor, posebno u prvom poluvremenu. On je pohvalio golmana Aleksandra Jovanovića, ističući njegovu važnost za tim tokom cele sezone. Nađ je naglasio da ekipa mora da igra brže i da napada protivnika više kako bi ostvarili bolje rezultate. Partizan se trenutno nalazi na drugom mestu tabele Superlige, sa +2 bodova u odnosu na trećeplasirani TSC.

Alberto Nađ, trener Partizana, nije bio sasvim zadovoljan igrom svoje ekipe u poslednjem meču protiv Mladosti iz Lučana, iako su crno-beli pobedili rezultatom 3:0. Nađ je istakao da je protok lopte bio spor, a Mladost je dobro branila, što je otežalo igru Partizana. Trener je pohvalio golmana Jovanovića, ističući njegovu važnost za tim. Nađ je naglasio da ekipa mora da igra brže i da napada protivnika više kako bi postigli bolje rezultate. Partizan se trenutno nalazi na drugom mestu tabele Superlige, sa +2 bodova u odnosu na trećeplasirani TSC.

Alberto Nađ, trener Partizana, nije bio potpuno zadovoljan igrom svoje ekipe u pobedi protiv Mladosti iz Lučana. Partizan je slavio rezultatom 3:0, ali Nađ je istakao da je protok lopte bio spor, posebno u prvom poluvremenu. On je pohvalio golmana Jovanovića, ističući njegovu važnost za tim. Nađ je naglasio da ekipa mora da igra brže i da napada protivnika više kako bi postigli bolje rezultate. Partizan se trenutno nalazi na drugom mestu tabele Superlige, sa +2 bodova u odnosu na trećeplasirani TSC.