Dejan Joveljić se „naoštrio“ pred reprezentativne obaveze

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija pobijedili su jutros na svom terenu ekipu Austina rezultatom 2:1 u meču MLS lige.

Domaći tim je poveo u 31. minutu pogotkom Gabrijela Peća. Austin je do izjednačenja stigao golom Sebastijana Driusija u 55. minutu. Pobijedu LA Galaksiji donio je srpski reprezentativac Dejan Joveljić u 76. minutu. On je bio starter u ekipi iz Los Anđelesa, a zamijenjen je u osmom minutu nadoknade vremena. Joveljić je u dosadašnjem dijelu sezone u MLS ligi postigao 15 golova.

Austin je meč završio s igračem manje, pošto je u 13. minutu nadoknade vremena isključen Gilherme Biro.

Fudbaleri LA Galaksija se nalaze na prvom mjestu na tabeli Zapadne konferencije MLS lige sa 64 boda. Austin je na desetoj poziciji sa 39 poena. LA Galaksiji će u narednom kolu gostovati Houstonu, dok će Austin dočekati Kolorado.

Srpski fudbaler je ove sezone postigao 15 golova, a ima i šest asistencija. Trenutno se nalazi na 11. mjestu liste strijelaca.

Pošto „orlove“ čekaju mečevi protiv Švicarske u Leskovcu (12. oktobar) i Španjolske u Kordobi (15. oktobar) nema sumnje da forma Dejana Joveljića raduje sve ljubitelje fudbala u Srbiji. Očekuje se da će njegova forma biti od ključne važnosti za uspjeh reprezentacije u nadolazećim utakmicama.

Los Angeles Galaksiji je i dalje favorit za osvajanje MLS lige, a Dejan Joveljić je jedan od ključnih igrača u timu koji će pokušati obraniti titulu. Njegova forma i golgeterski učinak su impresivni, te se očekuje da će nastaviti s dobrim igrama u nastavku sezone.

Dejan Joveljić je postao važan igrač u Los Anđeles Galaksiju od samog dolaska u klub. Njegova sposobnost postizanja golova i asistencija su ključne za uspjeh ekipe, a njegova borbenost na terenu ga čini omiljenim među navijačima.

Pored svojih fudbalskih sposobnosti, Joveljić je poznat i po svojoj predanosti treningu i radnoj etici. On je uvijek spreman dati maksimum na terenu i pružiti sve od sebe za svoj tim. Njegova fizička spremnost i mentalna snaga su mu pomogle da postigne vrhunske rezultate u dosadašnjem dijelu sezone.

Dejan Joveljić je također važan igrač i za srpsku reprezentaciju. Njegova forma i igre u MLS ligi su motivacija za ostale igrače u reprezentaciji, te se očekuje da će biti ključni igrač u nadolazećim kvalifikacijskim utakmicama za Svjetsko prvenstvo.

Pored svog uspjeha na terenu, Dejan Joveljić je poznat i po svojoj skromnosti i poštovanju prema kolegama i protivnicima. On je uvijek dostupan za medije i navijače, te se trudi biti uzor mladim igračima koji teže postići uspjeh u svijetu fudbala.

Los Anđeles Galaksiji se može pohvaliti s vrhunskom ekipom igrača, među kojima se ističe i Dejan Joveljić svojim sjajnim igrama i golovima. Klub je fokusiran na osvajanje titula i postizanje uspjeha, a Dejan Joveljić je ključni igrač koji će pomoći u ostvarenju tih ciljeva.

U narednim utakmicama se očekuju zanimljive borbe i napeti dueli, a s obzirom na formu Dejana Joveljića očekuje se da će nastaviti s postizanjem golova i asistencija. Navijači Los Anđeles Galaksija imaju povjerenje u svoj tim i vjeruju u osvajanje titula u ovoj sezoni.

Ukratko, Dejan Joveljić je postao ključni igrač Los Anđeles Galaksija i važan igrač srpske reprezentacije. Njegova forma i igre u MLS ligi su impresivne, te se očekuje da će nastaviti s dobrim igrama u nastavku sezone. Navijači su uzbuđeni zbog uspjeha svog omiljenog igrača i vjeruju u osvajanje titula u ovoj sezoni. Dejan Joveljić je fudbaler koji obećava sjajnu budućnost u svijetu fudbala i jedan od najvažnijih igrača Los Anđeles Galaksija.