ĐOKOVIĆ UBACIO U ŠESTU BRZINU I EKSPRESNO GRABI KA POBEDI! Novak gazi Španca

Danas je Novak Đoković odigrao svoj meč drugog kola na Roland Garrosu protiv španskog tenisera Roberta Karbaljesa Baene. Đoković je dominirao tokom celog meča i na kraju pobedio rezultatom 2:0 (6:4) (6:1) (2:1). Novak je sjajno igrao, posebno u drugom setu gde je ekspresno došao do pobede. Publika je uživala u lepim poenima i potezima oba tenisera.

Iako je Baena uspeo da smanji poraz u trećem setu, Đoković je dominirao mečem i pokazao svoje umeće na šljaci. Kvota na pobedu Novaka bila je visoka, dok se Špancu nisu dale mnogo šanse za iznenađenje. Đoković je prethodno pobedio Pierrea-Huguesa Herberta u prvom kolu i nastavlja svoju odbranu titule na Roland Garrosu.

Sledeći korak za Đokovića biće meč protiv drugog protivnika. Očekuje se da će Novak nastaviti sa sjajnim performansama i zabeležiti još pobeda na ovom turniru. Njegova pobeda u ovom meču donela mu je važne bodove na ATP listi, kao i značajnu novčanu nagradu. Đoković je pokazao da je i dalje jedan od najboljih tenisera u svetu i da će se boriti za novu titulu na Roland Garrosu.