„DRAGO MI JE DA SE IGRAČI TRUDE!“ Vladan Milojević se oglasio posle utakmice Tekstilac

Crvena zvezda je pobedila Tekstilac iz Odžaka u 3. kolu Superlige Srbije rezultatom 4:0. Trener crveno-belih, Vladan Milojević, dao je svoj osvrt na utakmicu. Utakmica je bila teška, sa crveno-belima postigao svih 4 golova u drugom poluvremenu. Ekipa je dominirala u prvom poluvremenu, ali nije uspela da pronađe prostor za stopostotnu šansu. Sa izmenama i svežim igračima, uspeli su da postignu gol i promene tok meča. Naročito je zadovoljan što su napadači dali golove. Takođe, istakao je da ima dosta novih igrača koji se prilagođavaju sistemu i treba da prođu period adaptacije.

Milojević se osvrnuo na promene u timu u odnosu na prethodne mečeve. Golove su postigli debitanti Milson i Elšnik, kao i Duarte koji se pridružio ekipi nakon odsustva zbog porođaja deteta. Nemanja Stojić je igrao na novoj poziciji, a na terenu se našao i Prucev, koji nije bio u prethodnim utakmicama zbog povrede. Trener ističe da kroz takmičarske utakmice moraju proveravati nove igrače, iako te utakmice nisu najbolje za to. Ipak, pohvaljuje njihov trud i reakciju posle prethodne utakmice.

Takođe, Milojević je pohvalio navijače koji su napustili stadion u 70. minutu kao znak podrške svojoj ekipi. Ističe da su navijači najlepši deo Crvene zvezde i da su uvek uz njih. Navijači su suština kluba, posebno mladi navijači koji pružaju podršku.

U međuvremenu, knjiga o Novaku Đokoviću naziva „Novak, pariske priče“ izazvala je veliku pažnju. Knjiga prati emotivne trenutke Novaka Đokovića i predstavlja ga u drugačijem svetlu. Na 320 stranica, ilustrovanih neviđenim fotografijama, čitaoci mogu da upoznaju život slavnog tenisera i prođu kroz njegove najslavnije trenutke na teniskim terenima.

Ukratko, Crvena zvezda je ostvarila važnu pobedu u Superligi Srbije, sa trenerom Vladanom Milojevićem koji ističe važnost prilagođavanja novih igrača i podrške navijača. Istovremeno, knjiga o Novaku Đokoviću privlači pažnju javnosti i omogućava čitaocima da bolje upoznaju život i karijeru jednog od najvećih tenisera svih vremena.