DURENT JAČI OD JOKIĆA! Denveru ni sjajna partija Srbina nije bila dovoljna protiv Finiksa!

Košarkaši Denver Nagetsa su nedavno doživjeli poraz od ekipe Finiksa. Utakmica je odigrana u Bol areni, a rezultat je bio 97:104 u korist Finiksa. Tokom meča, istakli su se Kevin Durant i Nikola Jokić, koji su pružili izuzetne partije, ali ipak nisu uspjeli donijeti pobjedu svojim ekipama.

Prva četvrtina završila je nerešenim rezultatom 29:29, ali su Sansi uspjeli steknuti prednost u nastavku utakmice, posebno zahvaljujući Durentu i Bukeru. Iako je Denver pokušavao vratiti se u igru, Finiksu su pomogli i drugi igrači, pa su ušli u poslednju četvrtinu sa dvocifrenom prednošću.

Nikola Jokić je imao nekoliko sjajnih poteza i koševa u poslednjem periodu, a podržao ga je i Gordon sa odličnom partijom. Međutim, to nije bilo dovoljno za nadoknadu zaostatka protiv raspoloženih Sansa.

Najefikasniji igrač meča bio je Durant sa 30 poena, dok je Buker upisao 17 poena za Finiks. Jokić je postigao 22 poena, a Gordon 18 za Denver.

Situacija na tabeli postaje sve napetija kako sezona ulazi u završnicu. Nakon poraza od Finiksa, Denver igrači su pali na vodeću poziciju, a Oklahoma i Minesota imaju priliku izjednačiti se na skoru 51-22. Ostalo je još devet kola do kraja sezone, a Finiksu je ova pobjeda veoma važna u borbi za bolju poziciju na tabeli.

Finiks sada ima priliku boriti se za šesto, peto ili četvrto mjesto, dok Denver mora nastaviti borbu za povratak na vrh tabele. Očekuje nas uzbudljiv završetak sezone, u kojem će svaki meč biti od presudnog značaja za plasman ekipa.