Dušan Lajović eliminisan u drugom kolu turnira u Hamburgu

Srpski teniser Dušan Lajović eliminiran je u drugom kolu turnira u Hamburgu nakon poraza od Argentinca Sebastijana Baeza rezultatom 4:6, 7:5, 6:2. Lajović je osvojio prvi set, ali je Baez preuzmeo kontrolu nad mečem i pobijedio nakon dva i pol sata igre. Turnir na šljaci u Hamburgu ima nagradni fond od gotovo 1.9 milijuna eura.

Dušan Lajović je doživio poraz u Hamburgu od Sebastijana Baeza. Srpski teniser je dobio prvi set, ali je Baez uspio preokrenuti rezultat i pobijediti u drugom i trećem setu. Nakon dva i pol sata igre, Baez je osigurao svoje mjesto u narednom kolu turnira. Nagrada za ovaj turnir iznosi gotovo 1.9 milijuna eura.

Hamburg je domaćin prestižnog turnira na šljaci sa velikim nagradnim fondom. Ovo je prilika za mnoge tenisere da pokažu svoje vještine i osvoje značajne nagrade. Dušan Lajović je imao dobar početak, ali nije uspio zadržati svoju prednost protiv Sebastijana Baeza.

Argentinac Sebastijan Baez je eliminirao Dušana Lajovića u drugom kolu turnira u Hamburgu rezultatom 4:6, 7:5, 6:2. Lajović je imao dobar početak, ali nije uspio održati svoju igru protiv Baeza koji je uspio preokrenuti rezultat u svoju korist. Turnir u Hamburgu nudi veliki nagradni fond od gotovo 1.9 milijuna eura.

Teniska utakmica između Dušana Lajovića i Sebastijana Baeza završila je porazom za srpskog tenisera. Lajović je dobio prvi set, ali je Baez uspio preokrenuti rezultat i pobijediti u drugom i trećem setu. Turnir u Hamburgu nudi visok nagradni fond od skoro 1.9 milijuna eura.

Sebastijan Baez je uspio pobijediti Dušana Lajovića u drugom kolu turnira u Hamburgu rezultatom 4:6, 7:5, 6:2. Lajović je započeo dobro, ali nije uspio zadržati svoju prednost protiv Baeza koji je igrao odlično u preostala dva seta. Nagradni fond ovog turnira iznosi gotovo 1.9 milijuna eura.