Dušan Lajović u polufinalu turnira u Barseloni

Srpski teniser Dušan Lajović je ostvario veliki uspeh na turniru u Barseloni eliminacijom francuskog tenisera Artura Filsa. Nakon pobeda nad Igom Umberom i Alehandrom Davidovičem Fokinom, Lajović je u četvrtfinalu savladao Filsa rezultatom 6:4, 3:6, 6:2. Nakon što je prvi set dobio boljom igrom u finišu, Lajović je morao da se suoči sa odlučnim protivnikom u drugom setu. Ipak, u trećem setu Srbin je dominirao i zasluženo stigao do pobede. Sada ga u polufinalu čeka Grk Stefanos Cicipas, zvanično sedmi teniser sveta. Cicipas je u četvrtfinalu pobedio Argentinca Akostu posle tri seta. Duel između Lajovića i Cicipasa će sigurno biti veoma zanimljiv, a Srbin će pokušati da nastavi sa sjajnim rezultatima na ovom turniru. Svi navijači srpskog tenisa mogu da prate vesti i rezultate na Telegram kanalu i da instaliraju aplikaciju 24sedam kako bi bili u toku sa svim novostima.