Efes pobedio Bajern

Košarkaši Efesa savladali su Bajern rezultatom 109:96 u utakmici 28. kola Evrolige. Efes je ostvario važnu pobedu u borbi za plej-of, posebno zahvaljujući sjajnoj trećoj četvrtini. Bavarci su imali vođstvo tokom prve deonice, ali je Efes uspeo da se izjednači pre poluvremena. U trećoj četvrtini su se odvojili, a na kraju utakmice su imali 23 poena prednosti. Najefikasniji igrači bili su Larkin sa 28 poena i Klajburn sa 21 poenom. Na drugoj strani, Edvards je postigao 19 poena, a Lučić 18 poena. Što se tiče stanja na tabeli, Efes se nalazi na 12. mestu sa skorom 12-16, dok je Bajern na 13. mestu sa istim skorom.

Ovaj meč je bio važan direktni okršaj za poziciju na tabeli. Naredne utakmice u Evroligi su između ostalih Monako – Crvena zvezda, Makabi – Žalgiris, Valensija – Barselona, Real Madrid – Fenerbahče, Olimpijakos – Virtus Bolonja, Panatinaikos – ASVEL, Baskonia – Alba Berlin, Olimpija Milano – Partizan.

Efes je uspeo da ostvari važnu pobedu nad Bajernom rezultatom 109:86 u utakmici 28. kola Evrolige. Istanbulski tim je uspeo da se odvoji od protivnika u trećoj četvrtini, a najefikasniji igrači su bili Larkin i Klajburn sa 28 i 21 poenom. Na drugoj strani, Edvards je postigao 19 poena, dok je srpski reprezentativac Lučić imao 18 poena, 4 asistencije i 3 skoka. Što se tiče tabele, Efes se trenutno nalazi na 12. mestu sa skorom 12-16, dok je Bajern na 13. mestu sa istim skorom.

Ovaj meč je bio direktni okršaj za poziciju na tabeli i važan u borbi za plej-of. Naredne utakmice u Evroligi su Monako – Crvena zvezda, Makabi – Žalgiris, Valensija – Barselona, Real Madrid – Fenerbahče, Olimpijakos – Virtus Bolonja, Panatinaikos – ASVEL, Baskonia – Alba Berlin, Olimpija Milano – Partizan.