Filkrug postigao gol za pobedu Dortmunda, PSŽ u Parizu mora da juri „gol minusa“

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda ostvarili su važnu pobjedu večeras protiv Pari Sen Žermena rezultatom 1:0 u prvom meču polufinala Lige šampiona. Jedini gol postigao je Niklas Filkrug u 36. minutu utakmice. Iako su Parižani imali više prilika da izjednače rezultat, sa Mbapeom i Hakimijem koji su u istom napadu pogađali stativu u 52. minutu, sada će morati da se fokusiraju na revanš meč za šest dana kako bi nadoknadili „gol minusa“. Velika borba se očekuje u revanšu, ali Borusija će imati prednost nakon ove važne pobjede. Navijači su bili oduševljeni ovim rezultatom, a kompletna analiza meča dostupna je korisnicima Tanjugovih servisa.