FK Partizan pobeda FK Voždovac Superliga Srbije

Partizan je uspio zadržati korak sa Crvenom zvezdom nakon pobjede nad Voždovcem 3:2 u ludom meču na njihovom terenu. Prvo poluvrijeme je bilo tiho, ali su crno-beli uspjeli povesti nakon kornera u 39. minuti. Partizan je mogao udvostručiti vodstvo, ali je Voždovac izjednačio iz penala skrivljenog od strane Ovusua u 57. minuti.

Nakon toga, Filipović je pogodio drugi gol za Partizan iz slobodnog udarca u 75. minuti, ali je Voždovac brzo izjednačio preko Flemingsa u 80. minuti. Međutim, Stojković je postigao pobjedonosni gol za Partizan u nadoknadi vremena.

Voždovac je imao priliku za pobjedu, ali su ih propustili i na kraju su kažnjeni poentom Stojkovića. Partizan je tako ostao četiri boda iza Crvene zvezde, nastavljajući svoju borbu za titulu. Ovaj meč je pokazao da Partizan, iako je imao uspona i padova, ima snagu da se bori i osigura važne pobjede.

Ovaj meč je bio uzbudljiv do samog kraja, sa obe ekipe željne pobjede. Partizan je pokazao svoju upornost i snagu, dok je Voždovac propustio priliku da zabilježe važnu proljetnu pobjedu. Sada se Partizan okreće narednim utakmicama sa ciljem da nastavi svoj niz pobjeda i uhvati vodeći tim u prvenstvu.