Fudbaleri IMT-a ubedljivi protiv Radnika, pobede Radničkog iz Niša i Novog Pazara

Fudbaleri IMT-a su danas pobijedili ekipu Radnika rezultatom 5:2 u utakmici trećeg kola plej-ofa Superlige Srbije. Utakmicu protiv Voždovca, Radnički je dobio rezultatom 2:0, dok je Novi Pazar pobijedio Javor sa 1:0 golom Srećkovića u 60. minuti. Spartak i Železničar su odigrali neriješeno, rezultat je bio 1:1. IMT je postigao pet golova protiv Radnika, Lutovac je postigao dva (25, 43), L. Luković jedan (45), M. Luković dva (52, 65), dok je za Radnik golove postigao Duronjić u 9. minuti iz penala i Hajdarević u 28. minuti. Bamidele je dao prvi gol za Radnički u 30. minuti, dok je Vukić postigao drugi u 62. minuti. Todoroski je postigao gol za Spartak u 33. minuti, dok je Pavlov izjednačio rezultat u 90. minuti. Trenutna tabela: Novi Pazar 42 boda, Radnički Niš 40, Spartak 39, IMT 37, Voždovac 34, Javor 32, Železničar 29, Radnik 17.