Fudbaleri Spartaka savladali niški Radnički, Javor u nadoknadi savladao Radnik

Fudbaleri Spartaka su danas u Subotici pobedili niški Radnički rezultatom 3:1, dok je Javor kao gost pobedio Radnik golom u poslednjim minutama meča u okviru 4. kola Superlige Srbije.

Spartak je odmah rešio pitanje pobednika u prvom poluvremenu. Već u trećem minutu, Mihaulo Bogićević je asistirao, a Andrej Todorovski postigao gol.

U drugom poluvremenu, Spartak je dodatno povećao prednost golom Lukića u 50. minutu. Radnički je uspeo da smanji rezultat golom Marjanovića u 57. minutu, ali to nije bilo dovoljno da se ugrozi pobeda Spartaka.

U drugom meču dana, Javor je kao gost pobedio Radnik autogolom u 90+4. minutu.

Ovom pobedom, Spartak se popeo na drugo mesto tabele plej-auta Superlige Srbije sa 10 bodova, dok Javor zauzima treću poziciju sa 7 bodova. Radnik je trenutno na četvrtom mestu sa 4 boda, dok je Radnički na poslednjem petom mestu sa samo 2 boda.

Naredno kolo donosi nove izazove za ove timove, a navijači sa nestrpljenjem očekuju nove pobede svojih omiljenih klubova.