Fudbaleri Voždovca pobedili u Novom Pazaru, Radnički u 99. minutu srušio Radnik

Fudbaleri Voždovaca pobedili su Novi Pazar rezultatom 1:0 u prvom kolu plej-auta Superlige. Jedini gol postigao je Žunior Flemings u 56. minutu. Radnički iz Niša je pobedio Radnik 1:0 golom Davida Petrovića u 90+9. minutu na stadionu „Čair“, dok je Spartak u Subotici pobedio Javor istim rezultatom, pogotkom Kolinsa Atulea u 62. minutu.

Fudbaleri Voždovaca započeli su plej-aut Superlige pobedom kao gosti protiv Novog Pazara rezultatom 1:0. Meč je obeležio Žunior Flemings koji je postigao jedini gol utakmice u 56. minutu. Voždovac je tako osvojio prva tri boda u borbi za opstanak u Superligi.

U drugom meču, Radnički iz Niša savladao je Radnik sa 1:0 golom Davida Petrovića u 90+9. minutu. Iako je meč bio izuzetno izjednačen, Radnički je uspeo da na kraju slavi i osvoji važne bodove. Ovo je bio težak poraz za Radnik koji će morati da se bori za opstanak u Superligi.

Spartak se takođe pridružio pobednicima plej-auta Superlige, pobedivši Javor sa 1:0 golom Kolinsa Atulea u 62. minutu. Ova pobeda znači mnogo za Spartak koji želi da obezbedi opstanak u Superligi i nastavi da se bori u elitnom rangu srpskog fudbala.

Ovi mečevi su samo početak plej-auta Superlige gde će se timovi boriti za opstanak u ligi. Svaka pobeda i osvojeni bodovi su od velike važnosti za klubove u ovom delu tabele, tako da će borba za svaki poen biti veoma žestoka.

Voždovac, Radnički iz Niša i Spartak su upisali važne pobede u prvom kolu plej-auta Superlige, dok će ostali timovi nastaviti da se bore za opstanak u ligi. Naredni mečevi će biti od presudnog značaja za sve klubove u borbi za opstanak, pa se očekuje još više uzbuđenja i neizvesnosti na terenu.

Fudbaleri Voždovca su ostvarili važnu pobedu kao gosti protiv Novog Pazara rezultatom 1:0. Gol odluke postigao je Žunior Flemings u 56. minutu, čime je Voždovac osvojio prva tri boda u plej-autu Superlige.

Radnički iz Niša je takođe zabeležio pobedu golom Davida Petrovića u 90+9. minutu protiv Radnika. Ova pobeda je donela važne bodove Radničkom u borbi za opstanak u Superligi.

Spartak je pobedio Javor sa 1:0 pogotkom Kolinsa Atulea u 62. minutu. Ova pobeda je veoma važna za Spartak koji se bori za opstanak u Superligi i želi da zadrži svoje mesto u elitnom rangu srpskog fudbala.

Plej-aut Superlige je započet sa velikim uzbuđenjem i neizvesnošću, a pobede Voždovca, Radničkog i Spartaka su samo početak borbe za opstanak. Svi timovi će dati sve od sebe da osvoje što više bodova i obezbede opstanak u ligi, pa se očekuje još mnogo uzbuđenja u narednim mečevima.

Ovo su bili rezultati prvog kola plej-auta Superlige gde su Voždovac, Radnički iz Niša i Spartak upisali važne pobede. Borba za opstanak će biti veoma žestoka i neizvesna, a svaki bod će imati veliku važnost za klubove u ovom delu tabele. Navijači mogu da očekuju još mnogo uzbuđenja i neizvesnosti u narednim mečevima, dok će timovi dati sve od sebe da osvoje što više bodova i obezbede opstanak u Superligi.