Golovi i hajlajtsi četvrtfinala LŠ VIDEO

U utorak su odigrane neverovatne utakmice u četvrtfinalu Lige šampiona! Oba meča su završena nerešeno, ali smo videli dva preokreta i pobedu fudbala. U Madridu su Real Madrid i Manchester City odigrali 3:3, dok su u Londonu Arsenal i Bayern Munich remizirali 2:2. Revanš mečevi su zakazani za narednu nedelju.

Utakmica između Reala i Mančester Sitija bila je prava goleada sa šest postignutih golova. Prvi gol na meču postigao je Raheem Sterling za Siti, ali je Real brzo uzvratio golovima Benzeme i Ramosa. Međutim, Sitiju nije trebalo dugo da se vrati u igru, a golovima Sterlinga i De Bruynea su preuzeli vođstvo. Ipak, Real je uspeo da izbori nerešen rezultat golom Rodryga u 85. minutu. Meč je bio veoma uzbudljiv i pun preokreta, ali na kraju su obe ekipe morale da se zadovolje deljenim bodom.

Na drugoj strani, Arsenal i Bayern su odigrali takođe veoma zanimljiv meč. Arsenal je poveo golom Lacazettea, ali je Bayern brzo uzvratio preko Mullera. U drugom poluvremenu, Lacazette je ponovo postigao gol za Arsenal, ali je Bayern stigao do izjednačenja golom Lewandowskog. Iako su obe ekipe imale priliku da postignu još golova, rezultat se nije menjao do kraja meča.

Revanš mečevi između ovih timova biće odigrani sledeće nedelje, a biće interesantno videti kako će se završiti ove izuzetno uzbudljive utakmice. U međuvremenu, možete pogledati najzanimljivije trenutke sa ovih mečeva na 24sedam!