Hajlajtsi utakmice Liga Evrope v2b

Fudbaleri Olimpika iz Marseja plasirali su se u četvrtfinale Lige Evrope, iako su poraženi od ekipe Viljareala rezultatom 3:1 (2:0) na gostovanju. U prvom meču kod kuće, francuska ekipa je pobedila rezultatom 4:0.

Španski tim je postigao golove preko Etijena Kapua u 32. minuti, Aleksandera Sorlota u 54. minuti i Hersona Moskuere u 86. minuti. Jedini gol za Olimpik postigao je Žonatan Klaus u 94. minuti.

Fudbaleri Benfike su takođe obezbedili plasman u četvrtfinale, pobedivši ekipu škotskog Rendžersa sa 1:0 (0:0) na gostovanju. Prvu utakmicu je Benfika takođe dobila na svom stadionu rezultatom 3:2. Jedini gol na ovoj utakmici postigao je Rafa Silva u 66. minutu.

Ekipa Milana je takođe obezbedila plasman u četvrtfinale Lige Evrope, pobedivši Slaviju u Pragu rezultatom 3:1. Ekipa Vest Hema takođe je obezbedila plasman u četvrtfinale, pobedivši Frajburg sa visokih 5:0 kod kuće.

Žreb za četvrtfinale je zakazan za sutra.

Pratite sve vesti iz Srbije i sveta na našem Telegram kanalu. Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam, vest koja vredi.

Fudbal je jedan od najpopularnijih sportova u svetu, kako među igračima tako i među navijačima. Lige Evrope pružaju uzbudljive utakmice i mogućnost za klubove da pokažu svoje spretnosti i talent.

Ovaj članak ističe neke od ključnih mečeva u Ligi Evrope, gde su klubovi poput Olimpika, Benfike, Milana i Vest Hema uspeli da se plasiraju u četvrtfinale. Na ovaj način, fudbaleri imaju priliku da se takmiče na velikoj sceni i pokažu svoje umeće pred svetom.

Fudbal je ne samo sport, već i strast koja povezuje ljude širom sveta. Mečevi poput ovih u Ligi Evrope izazivaju uzbuđenje i emocije među navijačima i pružaju nezaboravne trenutke na terenu.

Uzbudljivi golovi, napeti mečevi i neočekivani obrti su deo čari fudbala, a ovaj članak pruža pregled nekih od najvažnijih događaja u evropskom fudbalu. Zahvaljujući ovim klubovima i njihovim igračima, fudbal ostaje jedan od najomiljenijih sportova širom sveta.