„Igrali smo dobro poznatu, neprepoznatljivu igru“!

Fudbalska reprezentacija Srbije doživela je poraz od Austrije u prijateljskom meču. Austrija je vodila 2:0 nakon samo 12 minuta igre, ali je Strahinja Pavlović uspeo postići pogodak u 35. minuti. Kapiten reprezentacije Dušan Tadić je rekao da je meč bio dobra provera i da su imali priliku za izjednačenje. Selektor Dragan Stojković je izrazio kombinovana osećanja, zadovoljan reakcijom igrača, ali kriv zbog poraza. Navijači su bili razočarani izdanjem reprezentacije. Međutim, postoje i smeha vredni komentari na društvenim mrežama, koji ocenjuju igre „orlova“ kao neprepoznatljive. Ostaje da se vidi kako će Srbija nastaviti svoj put na Evropskom prvenstvu, sa nadolazećim mečevima protiv Švedske, Engleske, Slovenije i Danske.