INZAGI GA JE ODMARAO PROTIV ZVEZDE: Francuz naterao Vanju da TRI puta vadi loptu iz mreže

Fudbaleri Intera su nastavili svoj pobednički niz pobedivši ekipu Torina rezultatom 3:2 u okviru sedmog kola Serije A. Ova pobeda dolazi nakon trijumfa nad Crvenom zvezdom u Ligi šampiona rezultatom 4:0.

Najbolji igrač na terenu bio je Markus Tiram, koji nije ni igrao protiv Crvene zvezde. Postigao je het-trik, pogodivši u 25, 35 i 60. minutu, dok su Zapata (36′) i Vlašić (penal – 86′) uspeli da ublaže poraz Torina. Srpski golman Vanja Milinković-Savić proveo je ceo meč na terenu, dok je Ivan Ilić ušao u igru u 62. minutu.

Odlučujući trenutak na meču bio je i kada je Giljermo Maripan isključen. Torino je na kraju dobro prošao s obzirom na tu činjenicu.

U ostalim mečevima sedmog kola Serije A, Napoli je pobedio Komo rezultatom 3:1, dok je Verona savladala Veneciju rezultatom 2:1. Udineze je pobedio Leće rezultatom 1:0, dok je Atalanta bila dominantna protiv Đenove, pobedivši ih rezultatom 5:1.

U nedeljnim mečevima, Juventus će igrati protiv Kaljarija, Bolonja protiv Parme, Lacio protiv Empolija, Monca protiv Rome, dok će se Fjorentina i Milan sastati u poslednjoj utakmici kola.

Pobeda Intera nad Torinom je još jedan korak ka odbrani titule šampiona Italije. Ova ekipa pokazuje stabilnost i kvalitet igre, što im omogućava da ostvare važne pobede u domaćem prvenstvu i evropskim takmičenjima.

Markus Tiram je definitivno bio junak ovog meča, a njegovi golovi su pokazali zašto Inter ima takvu dominaciju u italijanskom fudbalu. Vanja Milinković-Savić je takođe bio ključni igrač na golu, čuvajući mrežu svog tima od protivničkih napada.

Nakon ove pobede, Inter je sigurno tim na kome se treba uzdavati u daljem takmičenju. Njihova igra pokazuje snagu i karakter, što ih čini favoritima u svakom meču.

Što se tiče Torina, ekipa je pokazala borbenost i želju za pobedom, ali im je nedostajalo malo sreće da bi izbegli poraz. Ipak, treneri će imati puno toga da analiziraju i poprave kako bi ekipa postigla bolje rezultate u nastavku sezone.

Sedmo kolo Serije A donelo je mnogo uzbuđenja i golova, a Inter je definitivno bio tim koji se istakao sa svojom pobedom. Ostaje da vidimo kako će se dalje odvijati takmičenje i da li će Inter uspeti da odbrani titulu šampiona Italije.

U sledećem kolu, Inter će se susresti sa jakim protivnikom, pa će biti interesantno pratiti kako će se ekipa nositi sa novim izazovima i da li će nastaviti svoj pobednički niz. Svaki meč u Seriji A donosi mnogo uzbuđenja i neizvesnosti, pa navijači sigurno mogu da očekuju još mnogo dobrih utakmica u narednim nedeljama.