ISTORIJSKI PREOKRET! Srbin prošao u drugo kolo u Madridu!

Hamad Međedović uspešno se plasirao u drugo kolo ATP Mastersa u Madridu nakon pobede nad Amerikancem Aleksandrom Kovačevićem. Meč je trajao dva sata i 22 minuta, a Međedović je trijumfovao rezultatom 2:1, po setovima 4:6, 7:5, 6:4. Iako je odigrao slab prvi set, uspeo je da se vrati u igru tokom drugog seta, gde je spasio brejk loptu pri rezultatu 1:1 i na kraju izjednačio setove. U odlučujućem trenutku trećeg seta, uspeo je da napravi brejk i osigura pobedu. Naredni protivnik Međedovića biće Jiri Lehečka iz Češke. Takođe, Miomir Kecmanović je ostvario značajan uspeh plasiravši se u drugo kolo Mastersa u Madridu nakon pobede nad Kinezom Žižen Žangom rezultatom 2:0 za sat i 10 minuta. Međedović je pokazao izuzetnu borbenost i mentalnu snagu tokom meča, te se sa nestrpljenjem očekuje njegov susret sa Lehečkom u drugom kolu ATP Mastersa u Madridu.