Italijani gledaju i ne veruju! Vlahović sam sebe izribao (FOTO)

Napadač Juventusa Dušan Vlahović bio je samokritičan nakon poraza protiv Napolija 2:1. Hviča Kvarachelija je postigao prvi gol za Napolij u 42. minutu, a Federiko Kiesa je izjednačio rezultat u 81. minutu. Međutim, Đakomo Raspadori je postigao pobedonosni gol za Napolij nakon što je Viktor Osimen promašio penal u 88. minutu. Vlahović je propustio nekoliko prilika za gol, što ga je navelo na samokritiku.

Vlahović se našao u nekoliko odličnih prilika, ali nije uspeo da ih iskoristi. U 10. minutu je glavom šutirao pored gola, u 34. minutu je lopta pogodila stativu, a u 45. minutu je bio neprecizan. Italijanski mediji su obično strogi prema Vlahoviću nakon ovakvih mečeva, ali ovoga puta se sam napadač oštro kritikovao.

Napadač Juventusa je rekao da mora da bude odlučniji u ključnim trenucima utakmice i da je propustio zrele prilike. Iako je svestan da mora da bude bolji, Vlahović ne traži izgovore za svoje promašaje. Istakao je da je ekipa odigrala dobar meč, ali da bi situacija bila drugačija da je iskoristio svoje prilike. Vlahović je izrazio nadu da će se iskupiti u narednoj utakmici i da će postati veliki napadač.

Juventus je trenutno drugi na tabeli Serije A sa 57 bodova, 12 manje od Intera koji ima i utakmicu manje. Vlahović je istakao da Juventus mora da se fokusira na osvajanje titule od naredne sezone i da je cilj vratiti se u Ligu šampiona sa druge pozicije na tabeli.

Napadač Juventusa Dušan Vlahović samokritičan je nakon poraza od Napolija i propusta u završnici utakmice. Iako je imao nekoliko odličnih prilika, Vlahović nije uspeo da zatrese mrežu i spasii svoj tim od poraza. Svestan svojih grešaka, srpski napadač istakao je da mora da bude bolji u ključnim momentima kako bi pomogao ekipi u osvajanju titula.

Italijanski mediji obično su nemilosrdni prema Vlahoviću nakon utakmica u kojima ne postigne gol, ali ovoga puta napadač Juventusa je sam sebe najviše kritikovao. Iako je priznao svoje greške, Vlahović je istakao da ne traži izgovore za svoje promašaje i da će nastaviti da radi kako bi postao bolji igrač.

Juventus se trenutno nalazi na drugom mestu na tabeli Serije A, sa 57 bodova, 12 manje od vodećeg Intera. Vlahović je izrazio nadu da će se ekipa fokusirati na osvajanje titule od naredne sezone i da će se vratiti u Ligu šampiona sa druge pozicije na tabeli.

U konačnici, Vlahović je istakao svoju želju da postane veliki napadač i da će nastaviti da radi kako bi postigao golove. Iako je bio neuspešan u poslednjoj utakmici, srpski napadač veruje da će se iskupiti u budućim mečevima i pomoći Juventusu u osvajanju trofeja.