JOŠ JEDNO FENOMENALNO FUDBALSKO VEČE! POZNAT JE PRVI POLUFINALNI PAR LIGE ŠAMPIONA!

Fenomenalne utakmice odigrale su se večeras u okviru Lige šampiona! Borusija Dortmund je savladala Atletiko Madrid rezultatom 4:2 i ukupnim rezultatom 5:4 prošla u polufinale. Na poluvremenu je Dortmund vodio sa 2:0 golovima Branta i Matsena, ali je Atletiko uspeo da preokrene rezultat. Međutim, Borusija se vratila i golovima Filkruga i Sabicera osigurala prolaz u polufinale.

PSG je revanširao Barseloni za poraz pre 8 godina takođe sa 4:1 i ukupnim rezultatom 6:4 prošao dalje. Rafinja je doveo Barselonu u vođstvo u 12. minutu, ali je crveni karton Arauha promenio tok utakmice. Strelci za PSG bili su Dembele, Vitinja i dva puta Mbape.

U polufinalu gledaćemo duel Borusije Dortmund i PSG, a atmosfera na stadionima bila je spektakularna. Navijači Dortmunda otpevali su himnu „You’ll never walk alone“, dok su Katalonci pevali svoju himnu na Olimpijskom stadionu u Barseloni.

Utakmice su bile prepune uzbuđenja, a golovi su se nizali sa obe strane. Prvu veliku šansu imali su fudbaleri Dortmunda u drugoj minuti, dok je Atletiko uzvratio pet minuta kasnije. Barselona je povela golom Rafinje u 12. minutu, ali je PSG preokrenuo rezultat golovima Dembelea, Vitinje, i dva gola Mbapea.

Na kraju, Borusija Dortmund i PSG su zasluženo prošli u polufinale sa sjajnim igrama i golovima. Navijači i ljubitelji fudbala sa nestrpljenjem očekuju dalji razvoj događaja u borbi za titulu Lige šampiona.