Joveljić melje! Niko u Americi ne može da ga zaustavi (VIDEO)

Dejan Joveljić, mladi srpski napadač koji trenutno igra za LA Galaksi u Major League Socceru, pokazao je svoj talenat na terenu jer ga niko ne može zaustaviti. Joveljić je postigao gol u nedavnoj utakmici protiv Sent Luis Sitija, koja je završena nerešeno 3:3, čime je postigao četvrti gol u sezoni. Nakon četiri odigrane utakmice, Joveljić deli prvo mesto liste strelaca sa Luisom Suarezom iz Inter Majamija, koji takođe ima četiri gola.

Dejan Joveljić, koji je igrao za ekipe poput Crvene Zvezde i Ajntrahta, bio je starter na svakoj utakmici ove sezone i postigao je gol na svakoj od njih. Postigao je gol protiv Inter Majamija, u pobedi protiv San Hosea, protiv Nešvila i protiv Sent Luis Sitija. Joveljić je pokazao svoje golgeterske sposobnosti i važnost za tim, jer je svojim golovima doprineo osvajanju bodova.

LA Galaksi je trenutno na trećem mestu u Zapadnoj konferenciji MLS lige, sa šest osvojenih bodova nakon četiri odigrane utakmice. Lider konferencije je Minesota sa deset bodova, dok su ispred Galaksija još ekipa poput Vankuvera i Portlanda sa po sedam bodova. Tim sa Joveljićem u napadu ima realne šanse za osvajanje titule u ovogodišnjoj sezoni.

U nedavnoj utakmici protiv Sent Luis Sitija, Dejan Joveljić postigao je gol već u trećem minutu susreta. Nakon asistencije Hulijana Audea, Joveljić je preciznim udarcem savladao protivničkog golmana i doneo prednost svom timu. Sent Luis je uspeo da izjednači do kraja prvog poluvremena, ali je Galaksi ponovo poveo u drugom poluvremenu. Međutim, protivnik se vratio i meč je završen rezultatom 3:3. Japanski defanzivac Maja Jošida postigao je gol za Sent Luis u petom minutu nadoknade vremena, čime je postavio konačan rezultat.

Dejan Joveljić pokazuje svoj kvalitet i golgeterske sposobnosti na terenu svake utakmice i postaje ključni igrač LA Galaksija. Sa četiri postignuta gola u četiri odigrane utakmice, Joveljić se ističe kao jedan od najboljih strelaca u ligi. Njegova borba i odlučnost na terenu inspirišu celu ekipu da postiže dobre rezultate i osvaja važne bodove.

Sa Dejanom Joveljićem u napadu, LA Galaksi ima priliku da postigne još veće uspehe u ovoj sezoni MLS lige. Njegova preciznost u završnici i sposobnost da donosi odlučujuće golove čine ga nezamenjivim igračem u timu. Navijači Galaksija već vide Joveljića kao novu zvezdu tima i uzbuđeno čekaju svaku njegovu sledeću utakmicu.

Dejan Joveljić je mladi srpski napadač koji pokazuje svoj talenat i kvalitet na terenu svake utakmice. Svojim golovima i odlučujućim akcijama, on postaje ključni igrač LA Galaksija i jedan od najboljih strelaca u MLS ligi. Sa njim u timu, Galaksi ima šanse da ostvari velike uspehe u ovoj sezoni i da se bori za titulu. Ako nastavi sa ovakvim igrama, Dejan Joveljić će postati jedan od najvažnijih igrača u ligi i dovesti svoj tim do novih visina.