Junajted ponovo razočarao

Fudbaleri Bornmuta i Mančester Junajteda odigrali su neriješeno, 2:2 u 32. kolu Premijer lige. Utakmica je bila prilika za Junajted da smanji razliku za plasman u Ligu šampiona, ali su razočarali svojim lošim izdanjem. Bornmut je lako dolazio do prilika, dok su igrači Junajteda pokazali niz slabosti. Domaći tim je poveo golom Dominika Solanke u 16. minutu, ali je Junajted uspio izjednačiti preko Bruna Fernandeša u 31. minutu. Ipak, Bornmut je ponovo stekao prednost golom Justina Kluiverta u 36. minutu. Junajted je uspio izjednačiti iz penala kojeg je realizovao Fernandeš u 65. minutu. S obzirom na prikazanu igru, bod je bio dobar rezultat za Junajted. Junajted sada zaostaje deset bodova za ekipama koje se bore za plasman u Ligu šampiona.