Kakav početak nove sezone Premijer lige! Junajted “nokautirao“ Fulam u poslednjim minutima meča

Mančester Junajted pobedio je Fulam na otvaranju nove sezone Premijer lige rezultatom 1:0. Utakmica je bila razočaravajuća i bez velikih prilika, posebno u prvom poluvremenu. Međutim, novajlija Džošua Zirkze doneo je pobedu „crvenim đavolima“ golom u 88. minuta. Srpski reprezentativac Saša Lukić odigrao je vrlo dobru utakmicu, a nije bio odgovoran za gol Zirkzea. Markus Rašford je u četvrtom minutu nadoknade propustio veliku priliku za gol, namestivši loptu Garnaču koji nije uspeo da postigne pogodak.

Ostali mečevi prvog kola igraju se u subotu, nedelju i ponedeljak. U subotu, 17. avgusta, igraju Ipsvič – Liverpul, Arsenal – Vulverhempton, Everton – Brajton, Njukasl – Sautempton, Notingem forest – Bornmut, i Vest hem – Aston vila. U nedelju, 18. avgusta, igraju Brentford – Kristal palas i Čelsi – Mančester siti. Ponedeljak, 19. avgusta, rezervisan je za meč između Lestera i Totenhema.

Knjiga „Novak, pariske priče“ koja govori o Novaku Đokoviću i njegovim emotivnim trenucima izazvala je veliku pažnju. Na 320 stranica, ilustrovanih neviđenim fotografijama, predstavljen je život ovog slavnog tenisera. Svi zainteresovani mogu da poruče ovu knjigu i upoznaju Novaka na jedan potpuno drugačiji način.

Sva uzbuđenja i događaji sa otvaranja nove sezone Premijer lige donose mnogo pažnje ljubiteljima fudbala širom sveta. Ova prva utakmica između Mančester Junajteda i Fulama bila je prava sportska drama, sa napetim trenucima i neizvesnim ishodom sve do samog kraja. Pobeda Mančester Junajteda nad Fulamom od 1:0 ostavlja mnogo prostora za analize i rasprave o performansama obe ekipe.

Utakmica je počela bez mnogo uzbuđenja, sa oba tima koji su pokušavali da zadrže kontrolu nad loptom i stvore prilike za gol. Međutim, prvo poluvreme proteklo je bez ikakvih golova, dok su obe ekipe pokazale solidnu odbranu. U drugom poluvremenu Mančester Junajted je bio agresivniji u napadu, ali su igrači Fulama uspešno odolevali pritisku.

Ključni trenutak utakmice desio se u 88. minutu kada je novajlija Džošua Zirkze postigao sjajan gol i doneo pobedu Mančester Junajtedu. Saša Lukić, reprezentativac Srbije, odigrao je vrlo dobru utakmicu za Fulam, ali nije uspeo da spreči gol Zirkzea. Markus Rašford je propustio veliku priliku za gol u četvrtom minutu nadoknade, kada je šutirao pored gola.

Ostali mečevi prvog kola Premijer lige obećavaju mnogo uzbuđenja i akcije. Liverpul, Arsenal, Čelsi, i drugi timovi suočiće se sa svojim protivnicima u nadi da će ostvariti pobedu. Očekuje se da će navijači biti uzbunjivani igrama svojih omiljenih klubova i podržavati ih tokom cele sezone.

Knjiga „Novak, pariske priče“ pruža uvid u život Novaka Đokovića van teniskih terena i otkriva njegove emotivne trenutke i misli. Fotografije koje su prikazane u knjizi oslikavaju Novakovu ličnost i priču koju želi da podeli sa svojim fanovima. Svi zainteresovani mogu da poruče ovu knjigu i uživaju u priči o jednom od najpoznatijih sportista današnjice.

Otvaranje nove sezone Premijer lige donosi mnogo uzbuđenja, neočekivanih trenutaka i napetih situacija na terenu. Ljubitelji fudbala i tenisa imaju priliku da prate svoje omiljene sportiste i timove tokom cele sezone i da uživaju u svakom trenutku igre. Mančester Junajted je započeo sezonu sa pobedom nad Fulamom, ali mnogo je utakmica pred njima u kojima će se boriti za titulu i trofeje.