KAKVA LIGA ŠAMPIONA! Gol iz video-igrice i promašaj(i) za pamćenje (VIDEO)

Liga šampiona se nastavila u utorak, kada su odigrani mečevi osmine finala. Inter i Atletiko Madrid su odigrali zanimljivu utakmicu, u kojoj nije bilo pogodaka sve do završnice kada su domaći Nerazzurri došli do 1:1, a PSV i Borussia Dortmund su u Eindhovenu remizirali – tamo je rezultat bio 1:1.

Ekipa trenera Diega Simeone je iznenadila Inter na početku meča, ali je italijanski tim uspeo da se oslobodi tog pritiska. Lautaro Martinez je imao priliku za gol, ali je promašio zicer iz srca šesnaesterca. Onda je rezervista Marko Arnautović promašio neverovatnu priliku – bio je sam na ugla peterca i loptu poslao van gola. Međutim, kasnije se iskupio i postigao gol za pobedu Intera.

U Ajndhovenu, Borussia Dortmund je više nego dobro parirala PSV-u, ali je na kraju rezultat bio 1:1. Nakon gola „milionera“ u 24. minutu, Holanđani su izborili remi u 56. minutu.

Porto – Arsenal 21.00

Revanši će se igrati 5, 6, 12. i 13. marta.

Liga šampiona je u punom jeku, a ovi mečevi su samo dodatno uzbudili navijače širom sveta. Naredne utakmice će sigurno doneti još uzbuđenja i preokreta, a mi jedva čekamo da vidimo šta će se desiti na terenu. Spremite se za akciju i ne propustite nijedan važan trenutak!

Ukoliko volite da pratite fudbal, ovo je pravo mesto za vas. Ostanite uz nas kako biste bili u toku sa najnovijim vestima i rezultatima, i nemojte propustiti nijednu utakmicu!

BONUS SADRŽAJ: Knjiga „Novak, pariske priče“ je izazvala veliku pažnju. Prođite kroz Novakove emotivne trenutke i upoznajte ga u potpuno drugom svetlu. Na 320 stranica, ilustrovanih neviđenim fotografijama, predstavljen je život slavnog tenisera. Ukoliko želite da saznate više o ovoj knjizi, posetite link i poručite svoj primerak odmah!

Nastavite da nas pratite i putem iOS i android aplikacije kako biste bili informisani o svim sportskim dešavanjima u svakom trenutku.