Katai pakovao, Zvezdina mladost, srušila Napredak u Kruševcu

Crvena zvezda je u svojoj poslednjoj utakmici gostujućeg dela plej-ofa Mozzart Bet Supelige Srbije pobedila Napredak rezultatom 4:0. Ova utakmica nije imala veliki takmičarski značaj za obe ekipe, ali je Crvena zvezda nastavila svoj šampionski hod. Trener Vladan Milojević je odlučio da pruži priliku mladim igračima, ali su se istakli Aleksandar Katai i Nikola Knežević.

Nikola Knežević je već u osmom minutu postigao prvi gol, dok je asistirao za gol Uroša Sremčevića u 42. minutu. Aleksandar Katai je postigao gol u 45+1. minutu, čime je Crvena zvezda povela sa 3:0. U drugom poluvremenu, Uroš Sremčević je još jednom bio precizan i postigao četvrti gol za svoj tim.

Trener Milojević je takođe pružio priliku mladim igračima poput Sremčevića, Kneževića, Mituljikića, Mimovića, Šljivića i Radojevića. Sa druge strane, trener Napretka Stefanović je takođe predstavio budućnost kluba dajući priliku mladim igračima.

U narednom kolu, Crvena zvezda će igrati protiv Čukaričkog u posebno emotivnoj utakmici za trenera Milojevića, gde će protiv bivšeg kluba proslaviti titulu. Na terenu će verovatno biti i njegov sin Nemanja, koji se ove sezone vratio u Čukarički.

Ova pobeda je još jedan korak ka odbrani titule za Crvenu zvezdu u ovogodišnjem šampionatu. Tim trenera Milojevića je pokazao da može da dominira i kada su rezultati već rešeni, što je dobar znak za dalje takmičenje.

U drugim utakmicama ovog kola plej-ofa Mozzart Bet Supelige Srbije, Radnički 1923 je igrao nerešeno sa Vojvodinom rezultatom 0:0, dok će Mladost igrati protiv TSC-a, a Čukarički protiv Partizana.

Crvena zvezda je pokazala svoju snagu i dominaciju u ovoj utakmici protiv Napretka, sa mladim igračima koji su se istakli i pokazali svoj potencijal. Naredne sezone se očekuje da ćemo videti još veće domete ovih igrača, koji će biti važan deo tima Crvene zvezde pod vođstvom trenera Vladana Milojevića.

Ova sezona Mozzart Bet Supelige Srbije se bliži kraju, ali Crvenu zvezdu očekuje još nekoliko važnih utakmica, uključujući i evropska takmičenja. Tim trenera Milojevića će pokušati da ostvari što bolje rezultate i opravda poverenje navijača i rukovodstva kluba. S obzirom na dosadašnje uspehe, očekuje se da će Crvena zvezda nastaviti sa svojim šampionskim hodom i u budućnosti.