KVALIFIKACIJE ZA LŠ: Murinjov Fenerbahče na „krilima“ Džeka i Tadića slavio u Švajcarskoj

Fudbalski meč između Luganoa i Tunova bio je veoma uzbudljiv, sa mnogo golova i preokreta. Švajcarski tim je poveo već u četvrtom minutu, ali je golom Dušana Tadića iz jedanaesterca Tun uspeo da izjednači pre odmora. Edin Džeko je svojim golom u prvom minutu nadoknade doneo prednost svom timu.

U drugom poluvremenu, dva brza gola Švajcarske, postignuta uz pomoć bivšeg kapitena reprezentacije Srbije, dovela su do preokreta. Međutim, Lugano nije odustajao i uspeo je da ponovo izjednači rezultat preko Urana Bislimija u 64. minutu.

Edin Džeko je bio ponovo strelac i postigao je još jedan gol u 67. minutu, donoseći prednost svom timu. Ferdi Kadioglu je postigao četvrti gol za Švajcarsku u 74. minutu, ali je Milton Venecuela uspeo da smanji prednost u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Ovaj meč je pokazao izuzetnu borbu i kvalitet oba tima, sa puno golova i uzbuđenja za navijače. Iako je Švajcarska na kraju pobedila sa rezultatom 4:3, Lugano je pružio snažan otpor i pokazao svoju borbenost.

Lugano je ekipa koja se takmiči u švajcarskoj Superligi, a Tun se takmiči u tuniškom prvenstvu. Oba tima imaju jaku podršku svojih navijača i trude se da ostvare što bolje rezultate u svojim takmičenjima.

Dušan Tadić je jedan od najboljih srpskih fudbalera i trenutno igra za holandski Ajaks. Sa svojim iskustvom i veštinama, Tadić je bio ključan igrač u ovom meču, pružajući asistenciju za golove svom timu.

Edin Džeko, takođe poznat po svojim golovima i dobrim igrama, pokazao je svoje kvalitete i efikasnost u ovom meču. Sa tri postignuta gola, Džeko je bio junak Švajcarske i doprineo pobedi svog tima.

Ferdi Kadioglu, mladi fudbaler koji igra za Holandiju, takođe je bio važan u ovom meču, postigavši gol i doprinoseći pobedi Švajcarske. Njegova brzina i tehnika su bile ključne za stvaranje prilika za svoj tim.

Milton Venecuela, igrač koji nastupa za švajcarski tim, pokazao je svoju hrabrost i borbenost postigavši gol u poslednjim trenucima meča. Iako nije bilo dovoljno za pobedu svog tima, Venezuela je pokazao svoj karakter i želju za pobedom.

Ukupno gledano, ovaj meč je bio veoma uzbudljiv i pun preokreta, sa mnogo golova i akcija na terenu. Obadva tima su pokazala svoj kvalitet i želju za pobedom, što je oduševilo navijače i ljubitelje fudbala širom sveta.

Na kraju, Švajcarska je slavila sa rezultatom 4:3, ali je Lugano pokazao svoju snagu i borbenost u ovom meču. Ovo je bila još jedna uzbudljiva utakmica fudbala koja je oduševila ljubitelje sporta širom sveta.