Lacio srušio Lazovićevu Veronu (VIDEO)

Fudbaleri Lacija su ostvarili važnu pobjedu protiv Verone rezultatom 2:1 u četvrtom kolu Serije A. Ekipa iz Rima je povela već u petom minutu golom Bulaja Dia, ali je Verona brzo izjednačila preko Kaspera Tengšteda. Ipak, Lacio je ponovno preuzeo kontrolu utakmice i u 20. minutu stigao do novog gola, ovog puta preko Valentina Kastelanosa. Iako su imali prilike za veću pobjedu, fudbaleri Lacija nisu uspjeli povećati rezultat u drugom dijelu utakmice. Darko Lazović je odigrao 66 minuta za Veronu prije nego što je zamijenjen. U narednom kolu, Lacio gostuje Fiorentini dok Verona dočekuje Torino. Ova pobjeda stavila je Lacijevu ekipu na šesto mjesto ljestvice sa sedam bodova, dok je Verona na sedmom mjestu sa jednim bodom manje.