Laslo Đere dobro krenuo u Italiji

Laslo Đere započeo je uspješno svoje sudjelovanje na Challenger turniru u Peruđi, pobijedivši Bugara Dimitra Kuzmanova sa 6:4, 7:5 u prvom kolu. Nakon što se vratio na teren na Roland Garrosu nakon problema s ozljedom i ispao u prvom kolu, 46. igrač svijeta odlučio se natjecati na Challengers turnirima kako bi povratio formu. Prošlog tjedna zaustavljen je u polufinalu u Prostejovu (Češka), a sada je započeo pobjedom u Peruđi.

U meču protiv 258. igrača na ATP listi, Đere je zasluženo pobijedio. Prvi set riješio je u svoju korist s jednim breakom prednosti, dok je u drugom setu bilo više neizvjesnosti. Đere je napravio break pri rezultatu 4:4, imao priliku servirati za meč, no protivnik je uspio vratiti izgubljeno. Ipak, u sljedećem gemu srpski tenisač ponovno je oduzeo servis protivniku i na kraju pobijedio meč koji je trajao sat i 50 minuta.

U drugom kolu, Đere će igrati protiv pobjednika meča između Rikarda Bonadia (Italija) i Jespera de Jonga (Nizozemska).

Laslo Đere je prošao prvi krug Challenger turnira u Peruđi pobjedom nad Kuzmanovom. Đere je izgubio serve u drugom setu, no uspio se vratiti i ostvariti pobjedu nakon sat i 50 minuta igre. U drugom kolu Đere će igrati protiv boljeg između Talijana Bonadia i Nizozemca De Jonga. Đere je trenutačno 46. tenisač svijeta, a pobjedom protiv Kuzmanova nastavlja svoje sudjelovanje na Challenger turniru u Peruđi.

Laslo Đere, srpski teniser, uspješno je započeo svoje sudjelovanje na Challenger turniru u Peruđi pobjedom nad Dimitrom Kuzmanovim iz Bugarske. Đere je pobijedio rezultatom 6:4, 7:5. Nakon što se vratio na teren nakon ozljede i ispao na Roland Garrosu, Đere se odlučio natjecati na Challenger turnirima kako bi povratio formu. Prošlog tjedna zaustavljen je u polufinalu u Prostejovu, a sada je započeo uspješno u Peruđi. Đere je zasluženo pobijedio u prvom setu s jednim breakom prednosti, dok je u drugom setu bilo više neizvjesnosti. Đere je uspio vratiti se nakon gubitka serve i osvoji drugi set, te na kraju i meč.

Đere će u drugom kolu igrati protiv pobjednika meča između Rikarda Bonadia iz Italije i Jespera de Jonga iz Nizozemske.

Laslo Đere, srpski tenisač, započeo je uspješno svoje sudjelovanje na Challenger turniru u Peruđi pobjedom nad Dimitrom Kuzmanovim iz Bugarske rezultatom 6:4, 7:5. Nakon problema s ozljedom i ispadanja na Roland Garrosu, Đere se odlučio natjecati na Challenger turnirima kako bi povratio formu. Prošlog tjedna je stigao do polufinala u Prostejovu, a sada je krenuo trijumfom u Peruđi. Đere je zasluženo pobijedio u prvom setu s jednim breakom prednosti, dok je u drugom setu bilo više neizvjesnosti. Nakon gubitka servisa u drugom setu, Đere se uspio vratiti i osvojiti meč.

U drugom kolu, Đere će igrati protiv pobjednika meča između Rikarda Bonadia iz Italije i Jespera de Jonga iz Nizozemske. Đere je trenutno 46. igrač svijeta, a pobjedom u prvom kolu Challenger turnira u Peruđi nastavlja svoj uspješan nastup.