Lejkersi izbegli metlu, Boston ubedljiv protiv Majamija (VIDEO)

U utakmici između LA Lejkersa i Denver Nagetsa, Lejkersi su uspeli da smanje seriju na 3:1 pobedivši rezultatom 119:108. Meč je bio sličan prethodnim utakmicama, ali ovaj put Denver nije uspeo da odgovori na isti način u trećoj četvrtini. Nikola Jokić je imao sjajnu partiju sa 33 poena i dabl-dabl učinkom, ali to nije bilo dovoljno za Nagetse. LeBron Džejms je bio najefikasniji u Lejkersima sa 30 poena, dok je Entoni Dejvis imao odličan učinak sa 25 poena i 23 skoka.

Druga utakmica koju smo pratili bila je između Majamija i Bostona, gde su Seltiksi pobedili rezultatom 104:84 i sada vode sa 2:1 u seriji. Boston je stekao veliku prednost već u prvom poluvremenu i uspeo je da održava tu prednost do kraja meča. Džejlen Braun je bio najefikasniji u Bostonu sa 22 poena, dok je Jason Tatum dodao 22 poena i 11 skokova. Bam Adebayo je predvodio Majami sa 20 poena, dok su Tajler Herro i Nikola Jokić dodali po 15 poena.

U ostalim utakmicama Orlando je pobedio Klivlend rezultatom 112:89, dok je Nju Orleans poražen od Oklahome rezultatom 85:106. Orlando je uspeo da izjednači seriju na 2:2 protiv Klivlenda, dok Nju Orleans sada zaostaje 0:3 protiv Oklahome.

Sledeće utakmice će biti ključne za ishod serija, a očekujemo još uzbudljivih duela i velikih individualnih izdanja igrača. Navijači su uzbuđeni zbog nastavka plej-ofa i s nestrpljenjem očekuju sledeće mečeve. Neka najbolji tim pobedi!