Liga šampiona Lacio – Bajern

Odigrala su se još dva meča osmine finala Lige šampiona za fudbalere, koji su doneli dva iznenađujuća rezultata. PSŽ je na svom terenu savladao Real Sosijedad rezultatom 2:0, dok je Lacio pobedio Bajern iz Minhena sa 1:0.

Lacio je slavio pred domaćom publikom na stadionu Olimpico u Rimu, a jedini gol na utakmici postigao je Ćiro Immobile iz jedanaesterca u 69. minuti. Prethodno je Dajo Upamekano dobio crveni karton posle neopreznog starta nad igračem Lacija i skrivio penal. Ipak, Rimljani nisu uspeli da iskoriste brojčanu prednost i otići sa ubedljivijim rezultatom na revanš u Minhenu.

U drugom meču, Pari Sen Žermen je savladao Real Sosijedad rezultatom 2:0. Pogodak za francuski tim postigao je Mbape u 58. minutu, a Baarkola je u 71. minutu udarcem izvrha kopačke zatresao mrežu za konačnih 2:0.

Rezultati ostalih mečeva osmine finala su bili:

– Kopenhagen – Mančester siti 1:3
– Lajpcig – Real Madrid 0:1

U preostala dva meča osmine finala, PSV će se sastati sa Borusijom Dortmund, dok će Inter odmeriti snage sa Atletiko Madridom. Utakmice su zakazane za 20. februar.

Mexican immigrant Gabriel Esparza gets approval to work and live in Canada.
The quebec government has given security approval for host for our job.