Markus Hauard izjava posle mečaq Zvezda

Crvena zvezda je izgubila utakmicu protiv Baskonije u 22. kolu Evrolige rezultatom 91:90, a posebno je impresivan bio igrač Martin Hauard koji je ubacio 26 poena od ukupno 32 u drugom poluvremenu. Iako su crveno-beli dominirali u prvom poluvremenu, Hauard i Čima Moneke su bili ključni faktori u preokretu za Baskoniju. Hauard je također bio impresivan s 7 od 10 ubačenih trica pred rasprodatim tribinama Beogradske arene. Atmosfera na meču je bila izazovna, ali je plej Baskonije izrazio oduševljenje organizacijom Crvene zvezde, kao i navijačima. Utakmica je bila emotivna, ali je Baskonija uspjela podići nivo odbrane u drugom poluvremenu te su došli do pobjede.

U istom kolu, Efes je pobijedio Barselonu rezultatom 98:74, a Alba je poražena od Bajerna rezultatom 65:82. Olimpijakos je slavio protiv Makabija sa 89:72, dok je Virtus pobijedio Asvel rezultatom 73:63. Utakmice koje slijede su Žalgiris protiv Fenerbahčea, Monako protiv Reala, Panatinaikos protiv Partizana te Valensija protiv Olimpije Milana.

Iako su crveno-beli bili hrabri na terenu, nisu uspjeli sačuvati prednost i doći do pobjede protiv Baskonije. Unatoč porazu, atmosfera na tribinama Beogradske arene bila je izuzetna, a organizacija Crvene zvezde, kao i navijači, dobili su pohvale od strane pleja Baskonije. Igrao se izuzetno emocionalan meč, a Baskonija je uspjela podići nivo odbrane u drugom poluvremenu i preokrenuti utakmicu u svoju korist. Martin Hauard bio je ključni igrač sa 26 poena od ukupno 32 u drugom poluvremenu, dok je Čima Moneke također bio ključni faktor u preokretu.

U nastavku Evrolige, očekuju se nove utakmice s različitim ekipama koje će se boriti za pobjedu. Žalgiris će igrati protiv Fenerbahčea, Monako protiv Reala, Panatinaikos protiv Partizana te Valensija protiv Olimpije Milana. Rezultati ovih utakmica bit će zanimljivi za pratiti kako bi se vidjelo koje će ekipe ostvariti pobjede.

Atmosfera na meču između Crvene zvezde i Baskonije bila je izazovna, ali je plej Baskonije izrazio oduševljenje organizacijom i navijačima. Utakmica je bila emocionalna, a Baskonija je uspjela podići nivo odbrane u drugom poluvremenu te doći do pobjede. Martin Hauard bio je ključni igrač s 26 poena u drugom poluvremenu, dok je Čima Moneke također bio ključni faktor u preokretu utakmice.

U sklopu 22. kola Evrolige, Efes je pobijedio Barcelonu s uvjerljivih 98:74, dok je Alba poražena od Bayerna rezultatom 65:82. Olimpijakos je slavio protiv Makabija s 89:72, dok je Virtus pobijedio Asvel rezultatom 73:63. Očekuju se nove utakmice s različitim ekipama koje će se boriti za pobjedu te će rezultati biti zanimljivi za pratiti. Crvena zvezda i Baskonija odigrali su izuzetno emocionalni meč u kojem je Baskonija uspjela preokrenuti utakmicu u svoju korist zahvaljujući izvanrednoj igri Martina Hauarda i Čima Monekea. Nakon ove utakmice, očekuju se nove borbe i prilika za ostvarivanje pobjeda u sklopu Evrolige.

U cjelini, utakmica između Crvene zvezde i Baskonije bila je izuzetno emotivna, a Baskonija je uspjela preokrenuti utakmicu zahvaljujući izvanrednoj igri Martina Hauarda i Čima Monekea. U nastavku slijede nove utakmice s različitim ekipama koje će se boriti za pobjedu, a rezultati će zasigurno biti zanimljivi za pratiti. Crvena zvezda i Baskonija odigrali su izuzetno emocionalni meč, a Baskonija je uspjela preokrenuti utakmicu u svoju korist zahvaljujući impresivnoj igri svojih igrača.