Mbape vodio PSŽ, Kejn produžio vrijeme Tuhelu

Fudbaleri Pari Sen Žermena i Bajern Minhena prošli su u četvrtfinale Lige šampiona nakon pobjeda u revanš utakmicama protiv Real Sosijedada i Lacija.

Parižani su stigli u Španiju sa prednošću od dva gola, a već u desetom minutu imali su priliku za treći gol kada je Kilijan Mbape asistirao Bredliju Brakolu, ali je golman domaćeg tima uspio da odbrani šut. Ipak, Mbape je u 15. minutu postigao gol i doveo PSŽ u vođstvo. Nakon još jednog gola Mbapea u drugom poluvremenu, Real Sosijedad je uspio postići gol u 89. minutu, ali je to bilo nedovoljno za preokret. Parižani su prošli dalje ukupnim rezultatom 4:1.

Bajern Minhen je također ostvario trijumf na domaćem terenu protiv Lacija, nakon što su stigli sa golom zaostatka. Domaći tim imao je mnogo šansi u prvom poluvremenu, a Hari Kejn je postigao prvi gol u 39. minutu. U sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, Matijas de Liht je postigao svoj gol za 2:0. Kejn je drugim golom u drugom poluvremenu osigurao prolazak Bajerna u četvrtfinale.

Ove pobjede su Pari Sen Žermenu i Bajern Minhenu donijele plasman među osam najboljih ekipa u Ligi šampiona, a očekuje se da će nastaviti sa odličnim igrama u daljem takmičenju. Naredne utakmice će biti odlučujuće za dalji tok takmičenja, a navijači jedva čekaju da vide kako će se njihovi timovi nositi sa izazovima koji ih očekuju.

Očekuje se da će fudbaleri Pari Sen Žermena i Bajern Minhena dati sve od sebe kako bi postigli što bolje rezultate u nastavku takmičenja i došli do željenog cilja – osvajanja Lige šampiona. Obe ekipe imaju kvalitetne igrače i timove koji su spremni da se bore do posljednjeg minuta, što garantuje uzbuđenje i neizvjesnost u narednim utakmicama.

Navijači su veoma sretni zbog prolaska svojih omiljenih timova u četvrtfinale Liga šampiona i već se pripremaju za nove utakmice koje ih očekuju. Atmosfera je veoma pozitivna i uzbuđenje raste kako se bliži završnica takmičenja. Svi se nadaju da će njihovi timovi nastaviti sa odličnim igrama i ostvariti što bolje rezultate u narednim utakmicama.

Liga šampiona je jedno od najprestižnijih takmičenja u svijetu fudbala, a plasman među osam najboljih ekipa je veliko postignuće za svaku ekipu. Fudbaleri Pari Sen Žermena i Bajern Minhena su pokazali svoj kvalitet i borbenost u dosadašnjim utakmicama, te se nadaju da će nastaviti sa dobrim igrama i postići što bolje rezultate u narednim fazama takmičenja.

Cilj svake ekipe je osvajanje Lige šampiona, ali put do finala je dug i pun izazova. Fudbaleri Pari Sen Žermena i Bajern Minhena su svjesni težine takmičenja, ali su spremni da se suoče sa svim preprekama i pokažu svoj najbolji fudbal. Navijači ih podržavaju u svakoj utakmici i vjeruju u njihovu snagu i talent, te se nadaju da će njihovi omiljeni timovi ostvariti što bolje rezultate u narednim utakmicama.

Četvrtfinale Lige šampiona će donijeti nove izazove i uzbuđenja za fudbalere Pari Sen Žermena i Bajern Minhena, a navijači jedva čekaju da vide kako će se njihovi timovi nositi sa tim izazovima. Spremni su da pruže podršku svojim igračima i vjeruju u njihovu snagu i talent, te se nadaju da će ostvariti uspjeh i proći u dalje faze takmičenja.

Fudbaleri Pari Sen Žermena i Bajern Minhena su spremni za nove izazove i pobjede u Ligi šampiona, te će dati sve od sebe kako bi ostvarili svoje ciljeve i ponosno predstavljali svoje klubove i navijače. Naredne utakmice će biti presudne za dalji tok takmičenja, a fudbaleri su motivisani da pokažu svoj najbolji fudbal i ostvare uspjeh u ovoj prestižnoj takmičarskoj ligi.