MEĐEDOVIĆ NAMUČIO MEDVEDEVA: Srbinu iskliznula POBEDA KARIJERE!

Uzbudljiv teniski duel između Hamada Međedovića i Danila Medvedeva trajao je čak 170 minuta, a na kraju je slavio Medvedev rezultatom 7:6 (5), 2:6, 7:5. Ovo je bio njihov prvi međusobni susret, a Hamad Međedović je pokazao svoj talenat i borbenost tokom celog meča. Iako nije uspeo da pobedi, svojom igrom je pokazao da ima veliki potencijal za budućnost.

U prvom setu meča, videli smo mnogo preokreta i veliku borbu između ova dva takmičara. Medvedev je bolje počeo meč, stigao do brejka i poveo sa 3:1. Međutim, Hamad je uspeo da se vrati u meč, prebrodi početnu tremu i izjednači rezultat. U osmom gemu napravio je brejk i izjednačio na 4:4, ali je Medvedev uspeo da ponovo preuzme vođstvo. Na kraju je odlučen taj-brejk, koji je Medvedev dobio rezultatom 7:5.

U drugom setu, Hamad je odlično igrao i uspeo je da zadrži ritam. Iako je Medvedev uspeo da stigne do vođstva od 4:1, Međedović nije odustajao. U petom gemu je uspeo da napravi brejk i povede sa 5:2, a potom je sjajno odservirao za 6:2 i osvojio set.

U setu odluke, Medvedev je ponovo pokazao svoju klasu i uspeo je da stigne do vođstva od 4:1. Međutim, Hamad nije odustajao i nastavio je da igra hrabro. U sedmom gemu je uspeo da vrati brejk i izjednači na 3:4. Usledila je uzbudljiva završnica i Medvedev je na kraju uspeo da pobedi rezultatom 7:5, ostavljajući Međedovića bez šanse za dalji napredak na turniru.

U narednoj rundi, Medvedev će igrati protiv Amerikanca Tomija Pola, dok će Argentinac Sebastijan Baez igrati protiv Huberta Hurkača. Hamad Međedović je pokazao svoj talenat i borbenost tokom ovog meča, i ako nastavi da igra kao do sada, sigurno će imati još mnogo uspeha u svojoj karijeri.

Ovaj meč je bio samo jedan od mnogobrojnih uzbuđenja na turniru u Rimu. U drugim susretima, Andrej Rubljov je eliminisan od 109. tenisera sveta, a Stefanos Cicipas je uspeo da ostvari pobedu. Takođe, došlo je do skandala kada su navijači ušli na teren i prekinuli meč.

Na kraju, Hamad Međedović može biti ponosan na svoj nastup protiv medveda u ovom meču. Iako nije uspeo da pobedi, pokazao je svoj talenat, borbu i srčanost. Sigurno će biti još mnogo prilika za Hamada da pokaže svoj potencijal i osvoji mnoge turnire u budućnosti. Nastaviće da trenira i radi na svom napretku, a sigurno će biti još mnogo uspeha u njegovoj karijeri.