Milojević najavio utakmicu sa Čukaričkim

Fudbaleri Crvene zvezde su ostvarili pobedu nad ekipom Novog Pazara u utakmici Superlige Srbije sa rezultatom 4:1. Iako je prvak Srbije poveo sa 1:0, Novi Pazar je uspeo da izjednači na početku drugog poluvremena. Međutim, nakon tog perioda, Crvena zvezda je postigla još tri gola, što nije u potpunosti zadovoljilo trenera Vladana Milojevića.

Milojević je istakao da su fudbaleri imali dva različita poluvremena i da je potrebno vreme za usavršavanje igre. Pohvalio je svoje igrače, posebno debitante Seola, Pumu i Duarta, kao i novog igrača Olanjinku. Najavio je i predstojeću utakmicu sa Čukaričkim, ističući da je uvek teško igrati na Banovom Brdu.

Crveno-beli su ostvarili i pobedu nad OFK Beogradom u gostima sa rezultatom 2:1. Sledeći izazov za ekipu je utakmica u plej-ofu Lige šampiona, a već u četvrtak ih očekuje duel sa Čukaričkim. Milojević ističe da ekipa nema mnogo vremena za pripremu, ali da će se psihički i fizički spremno suprotstaviti protivniku.

Ukupno gledano, Crvena zvezda postiže dobre rezultate u Superligi Srbije, ali se suočava sa izazovima u nekim utakmicama. Trener Milojević radi na unapređenju igre i privikavanju novih igrača na tim, kako bi ekipa bila spremna za buduće takmičarske izazove. Sa kvalitetnim igračima, predanim treningom i taktičkim pristupom, Crvena zvezda ima potencijal da ostvari uspehe u nadolazećim utakmicama i turnirima.