Milojević smrknut uprkos pobedi! Ovo najviše muči trenera Crvene zvezde!

Crvena zvezda je ostvarila važnu pobedu protiv TSC-a u gostima rezultatom 3:1 u derbiju 23. kola Superlige. Međutim, trener Crvene zvezde Vladan Milojević izražava zabrinutost zbog povreda trojice fudbalera nakon utakmice.

Aleksandar Dragović, Vladimir Lučić i Uroš Spajić nisu uspeli da završe meč zbog povreda mišića, kolena i zgloba, respektivno. Milojević ističe da su ove povrede najveći problem ekipe nakon ovog gostovanja i objašnjava da su to „čari fudbala“.

Milojević je pohvalio igrače zbog taktičke discipline koju su pokazali na terenu. Ipak, nije želeo da se previše osvrće na predstojeći večiti derbi protiv Partizana. Ističe da je ova utakmica bila jednako važna kao i sve prethodne i da su se dobro pripremili za meč protiv TSC-a.

Trener Crvene zvezde izražava zadovoljstvo izdanjem svoje ekipe na terenu i ističe da su se sjajno osećali na TSC Areni, gde su gostovali prvi put. Zahvalio se publici na podršci i pohvalio teren i stadion kluba TSC.

Utakmica protiv TSC-a bila je izazovna za Crvenu zvezdu, ali su uspeli da se izbore za važnu pobedu. Ključni momenti utakmice su se dešavali u drugom poluvremenu, kada su golovi padali sa obe strane. Crvena zvezda je uspela da sačuva vođstvo i stigne do tri boda.

Ovo je bila nova prilika za ekipu Crvene zvezde da pokaže svoju snagu i kvalitet, a trener Vladan Milojević ističe da će se fokusirati na oporavak povređenih igrača i pripremu za naredne utakmice. Već se priča o večitom derbiju protiv Partizana, ali Crvena zvezda će prvo morati da reši probleme sa povređenim igračima i da se dobro pripremi za taj veliki susret.

Uprkos povredama, Crvena zvezda uspešno nastavlja takmičenje u Superligi i drži se u vrhu tabele. Navijači su ponosni na svoj tim i nadaju se da će ekipa uspeti da ostvari još više uspeha u nastavku sezone. Svi se raduju novim izazovima i nadaju se da će Crvena zvezda nastaviti da beleži dobre rezultate u nadolazećim mečevima.