Miomir Kecmanović eliminacija ATP Akapulko tenis

Miomir Kecmanović je eliminiran od strane Jacka Drapera s rezultatom 0:2 (2:6, 2:6) u četvrtfinalu ATP turnira u Akapulku, meksiku. Srpski teniser je izgubio prvi set za samo 32 minuta, dok Britanac nije dozvolio Kecmanoviću nijednu brejk loptu. U drugom setu također je izgubio 6:2, mada je propustio nekoliko prilika za brejk. Britanac će igrati u polufinalu protiv Alexa De Minora. Drugi polufinalni par čine Holger Rune i pobjednik meča između Kaspera Ruda i Bobija Sheltona.

Jack Dreper će se boriti protiv Alexa De Minora u Polufinalu nakon eliminacije Miomira Kecmanovića u Akapulcu. Srpski teniser nije uspio ostvariti nijedan brejk u meču, dok je Britanac dominirao i zasluženo pobijedio. De Minoro je pobijedio Stefanoa Tsitsipasa nakon borbenog meča s rezultatom 2:1. Drugi polufinalni par čine Holger Rune i pobjednik meča između Kaspera Ruda i Bobija Sheltona.

Holger Rune i Pobjednik meča između Kaspera Ruda i Bobija Sheltona će se također boriti u polufinalu. Rune je pobijedio Dominika Kepfera s rezultatom 2:0 nakon dvije tijesne partije. Ostaje vidjeti tko će napredovati u finale turnira u Akapulcu.

Ukupno sedam igrača sudjelovalo je u četvrtfinalu ovog turnira, s svakim koji se borio za mjesto u polufinalu. Jack Dreper i Alex De Minora su pobijedili svoje protivnike, dok je Holger Rune također bio uspješan protiv Dominika Kepfera. Očekuje se da će polufinale i finale biti još borbeniji i neizvjesniji.

ATP turnir u Akapulku privukao je pozornost mnogih ljubitelja tenisa diljem svijeta. Natjecanje je bilo izuzetno snažno, s igračima koji su pružili izvanredne performanse na terenu. Eliminacija Miomira Kecmanovića pokazuje koliko je konkurencija bila jaka na ovom turniru.

Nadamo se uzbuđenju i neizvjesnosti u nastavku turnira u Akapulcu, jer će se najbolji teniseri boriti za titulu. Svi ljubitelji tenisa s nestrpljenjem očekuju rezultate polufinalnih i finalnih mečeva, te tko će na kraju pobijediti na ovom prestižnom turniru. Ostaje nam samo čekati i vidjeti šta će donijeti preostali mečevi u Akapulcu.